R·3123 Trenul Regio R 3123

Trenul Regio cu numărul 3123 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 167 km în aproximativ 4h 31m de la Arad la Brad, oprește in 34 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·3123 Călătoria

 

Arad , Județul Arad
05:18 AM
4 ore și 31 de minute
Brad , Județul Hunedoara
09:49 AM
37 de km/oră
167 KM

R·3123 Rută

Traseul trenului Regio 3123 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Arad (Gară)

Calea Aurel Vlaicu , Arad, Județul Arad AR

0 km
 
05:18 AM
Parcurge 7 km în 11 minute
05:29 AM
Staționează un minut

Utvinișu Nou Hm (Haltă de mişcare)

7 km
 
05:30 AM
Parcurge 6 km în 7 minute
05:37 AM
Staționează un minut

Zimandu Nou hc (Haltă de călători)

Zimandu Nou, Județul Arad AR

13 km
 
05:38 AM
Parcurge 10 km în 10 minute
05:48 AM
Staționează un minut

Sântana (Gară)

Strada Gării, Sântana, Județul Arad AR

23 km
 
05:49 AM
Parcurge 12 km în 12 minute
06:01 AM
Staționează un minut

Șiria (Gară)

Șiria, Județul Arad AR

35 km
 
06:02 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
06:06 AM
Staționează un minut

Mâsca Măderat hc (Haltă de călători)

Mâsca, Județul Arad AR

38 km
 
06:07 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
06:10 AM
Staționează un minut

Pâncota (Gară)

Strada Gării, Pâncota, Județul Arad AR

41 km
 
06:11 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
06:16 AM
Staționează un minut

Seleuș hc (Haltă de călători)

Seleuș, Județul Arad AR

44 km
 
06:17 AM
Parcurge 7 km în 7 minute
06:24 AM
Staționează un minut

Târnova Zarand (Gară)

Târnova, Județul Arad AR

51 km
 
06:25 AM
Parcurge 6 km în 6 minute
06:31 AM
Staționează un minut

Mocrea hc (Haltă de călători)

Mocrea, Județul Arad AR

57 km
 
06:32 AM
Parcurge 5 km în 8 minute
06:40 AM
Staționează 10 minute

Ineu (Gară)

Ineu, Județul Arad AR

62 km
 
06:50 AM
Parcurge 9 km în 10 minute
07:00 AM
Staționează un minut

Tămand h (Haltă)

71 km
 
07:01 AM
Parcurge 4 km în 4 minute
07:05 AM
Staționează un minut

Bocsig (Gară)

Bocsig, Județul Arad AR

75 km
 
07:06 AM
Parcurge 5 km în 8 minute
07:14 AM
Staționează un minut

Rapsig Hm (Haltă de mişcare)

Răpsig, Județul Arad AR

80 km
 
07:15 AM
Parcurge 10 km în 11 minute
07:26 AM
Staționează un minut

Sebiș (Gară)

Strada Gării, Sebiş, Județul Arad AR

90 km
 
07:27 AM
Parcurge 5 km în 7 minute
07:34 AM
Staționează un minut

Paulian (Gară)

Păulian, Județul Arad AR

95 km
 
07:35 AM
Parcurge 4 km în 4 minute
07:39 AM
Staționează un minut

Joia Mare hc (Haltă de călători)

Joia Mare, Județul Arad AR

99 km
 
07:40 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
07:45 AM
Staționează un minut

Almaș (Gară)

Almăj, Județul Dolj DJ

104 km
 
07:46 AM
Parcurge 5 km în 7 minute
07:53 AM
Staționează un minut

Bonțești hc (Haltă de călători)

Bonțești, Județul Arad AR

109 km
 
07:54 AM
Parcurge 3 km în 7 minute
08:01 AM
Staționează un minut

Gurahonț (Gară)

Gurahonț, Județul Arad AR

112 km
 
08:02 AM
Parcurge 6 km în 10 minute
08:12 AM
Staționează un minut

Romanița hc (Haltă de călători)

Gura Văii, Județul Arad AR

118 km
 
08:13 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
08:17 AM
Staționează un minut

Aciuța (Gară)

Aciuța, Județul Arad AR

121 km
 
08:18 AM
Parcurge 5 km în 8 minute
08:26 AM
Staționează un minut

Tălăgiu H (Haltă)

Tălagiu, Județul Arad AR

126 km
 
08:27 AM
Parcurge 5 km în 7 minute
08:34 AM
Staționează un minut

Vârfurile (Gară)

Vârfurile, Județul Arad AR

131 km
 
08:35 AM
Parcurge 2 km în 6 minute
08:41 AM
Staționează un minut

Cariera Leasa hc (Haltă de călători)

Leasa, Județul Arad AR

133 km
 
08:42 AM
Parcurge 5 km în 6 minute
08:48 AM
Staționează un minut

Hălmagiu (Gară)

Hălmagiu, Județul Arad AR

138 km
 
08:49 AM
Parcurge 4 km în 7 minute
08:56 AM
Staționează un minut

Ocisor hc (Haltă de călători)

Ocișor, Județul Hunedoara HD

142 km
 
08:57 AM
Parcurge 2 km în 6 minute
09:03 AM
Staționează un minut

Ociu hc (Haltă de călători)

Ociu, Județul Hunedoara HD

144 km
 
09:04 AM
Parcurge 4 km în 7 minute
09:11 AM
Staționează un minut

Vața (Gară)

Vața de Jos, Județul Hunedoara HD

148 km
 
09:12 AM
Parcurge 5 km în 7 minute
09:19 AM
Staționează un minut

Birtin hc (Haltă de călători)

Birtin, Județul Hunedoara HD

153 km
 
09:20 AM
Parcurge 4 km în 5 minute
09:25 AM
Staționează un minut

Lunca Moților hc (Haltă de călători)

Lunca (Baia de Criș), Județul Hunedoara HD

157 km
 
09:26 AM
Parcurge 2 km în 4 minute
09:30 AM
Staționează un minut

Baia de Criș (Gară)

Baia de Criș, Județul Hunedoara HD

159 km
 
09:31 AM
Parcurge 2 km în 4 minute
09:35 AM
Staționează un minut

Țebea hc (Haltă de călători)

Țebea, Județul Hunedoara HD

161 km
 
09:36 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
09:40 AM
Staționează un minut

Ribița hc (Haltă de călători)

Ribița, Județul Hunedoara HD

164 km
 
09:41 AM
Parcurge 3 km în 8 minute
09:49 AM
 
Ajunge la destinatia finală

Brad (Gară)

Strada Avram Iancu, Brad, Județul Hunedoara HD

167 km

R·3123 Restricții

Trenul R-3123 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Astăzi 23 Mai fără restricții
Mâine 24 Mai fără restricții
Sâmbătă 25 Mai nu circulă
Duminică 26 Mai fără restricții
Luni 27 Mai fără restricții

CFR Călători

R·3123 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.