R·3126 Trenul Regio R 3126

Trenul Regio cu numărul 3126 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 112 km în aproximativ 2h 33m de la Gurahonț la Arad, oprește in 20 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·3126 Călătoria

 

Gurahonț , Județul Arad
13:21 PM
2 ore și 33 de minute
Arad , Județul Arad
15:54 PM
44 de km/oră
112 KM

R·3126 Rută

Traseul trenului Regio 3126 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Gurahonț (Gară)

Gurahonț, Județul Arad AR

0 km
 
13:21 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
13:26 PM
Staționează un minut

Bonțești hc (Haltă de călători)

Bonțești, Județul Arad AR

3 km
 
13:27 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
13:33 PM
Staționează un minut

Almaș (Gară)

Almăj, Județul Dolj DJ

8 km
 
13:34 PM
Parcurge 5 km în 5 minute
13:39 PM
Staționează un minut

Joia Mare hc (Haltă de călători)

Joia Mare, Județul Arad AR

13 km
 
13:40 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
13:44 PM
Staționează un minut

Paulian (Gară)

Păulian, Județul Arad AR

17 km
 
13:45 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
13:52 PM
Staționează un minut

Sebiș (Gară)

Strada Gării, Sebiş, Județul Arad AR

22 km
 
13:53 PM
Parcurge 10 km în 11 minute
14:04 PM
Staționează un minut

Rapsig Hm (Haltă de mişcare)

Răpsig, Județul Arad AR

32 km
 
14:05 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
14:12 PM
Staționează un minut

Bocsig (Gară)

Bocsig, Județul Arad AR

37 km
 
14:13 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
14:17 PM
Staționează un minut

Tămand h (Haltă)

41 km
 
14:18 PM
Parcurge 9 km în 12 minute
14:30 PM
Staționează un minut

Ineu (Gară)

Ineu, Județul Arad AR

50 km
 
14:31 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
14:38 PM
Staționează un minut

Mocrea hc (Haltă de călători)

Mocrea, Județul Arad AR

55 km
 
14:39 PM
Parcurge 6 km în 6 minute
14:45 PM
Staționează un minut

Târnova Zarand (Gară)

Târnova, Județul Arad AR

61 km
 
14:46 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
14:52 PM
Staționează un minut

Seleuș hc (Haltă de călători)

Seleuș, Județul Arad AR

68 km
 
14:53 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
14:57 PM
Staționează un minut

Pâncota (Gară)

Strada Gării, Pâncota, Județul Arad AR

71 km
 
14:58 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
15:01 PM
Staționează un minut

Mâsca Măderat hc (Haltă de călători)

Mâsca, Județul Arad AR

74 km
 
15:02 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
15:06 PM
Staționează un minut

Șiria (Gară)

Șiria, Județul Arad AR

77 km
 
15:07 PM
Parcurge 12 km în 14 minute
15:21 PM
Staționează un minut

Sântana (Gară)

Strada Gării, Sântana, Județul Arad AR

89 km
 
15:22 PM
Parcurge 10 km în 11 minute
15:33 PM
Staționează un minut

Zimandu Nou hc (Haltă de călători)

Zimandu Nou, Județul Arad AR

99 km
 
15:34 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
15:37 PM
Staționează un minut

Utviniș hc (Haltă de călători)

Zimandcuz, Județul Arad AR

102 km
 
15:38 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
15:41 PM
Staționează un minut

Utvinișu Nou Hm (Haltă de mişcare)

105 km
 
15:42 PM
Parcurge 7 km în 12 minute
15:54 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Arad (Gară)

Calea Aurel Vlaicu , Arad, Județul Arad AR

112 km

R·3126 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

R·3126 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.