Mersul trenurilor de calatori la zi

Mersul trenurilor
      Alegeti mai sus orasul de plecare si destinatia pentru a va oferi lista tuturor trenurilor care opereaza pe ruta aleasa.
      • Plecari din Bucuresti

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1745 CFR Călători 06:00 Brasov 08:38 2h 38m 166 km
        IR
        1661 CFR Călători 06:25 Iasi 12:35 6h 10m 406 km
        IR
        72 CFR Călători 05:46 Craiova 09:04 3h 18m 209 km
        R
        5001 CFR Călători 04:42 Ploiesti Est 05:54 1h 12m 63 km
        R
        8001 CFR Călători 06:10 Constanta 10:16 4h 6m 225 km
        IR
        72 CFR Călători 05:46 Timisoara Nord 15:35 9h 49m 533 km
      • Plecari din Cluj-Napoca

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        12407 CFR Călători 03:20 Brasov 11:02 7h 42m 383 km
        IR
        1531 CFR Călători 05:50 Arad 10:41 4h 51m 273 km
        R
        15830 Interregional Călători 07:16 Bistrita Nord 09:59 2h 43m 119 km
        IRN
        1838 CFR Călători 01:27 Suceava 08:25 6h 58m 322 km
        IRN
        1837 CFR Călători 03:46 Alba Iulia 06:09 2h 23m 121 km
      • Plecari din Timisoara

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1692 CFR Călători 05:20 București Nord 15:06 9h 46m 533 km
        R
        3113 CFR Călători 04:52 Arad 05:58 1h 6m 57 km
        RE
        4014 CFR Călători 06:20 Deva 09:35 3h 15m 172 km
        R
        3113 CFR Călători 04:52 Oradea 09:06 4h 14m 178 km
        R
        16101 Regio Călători 03:52 Resita Nord 06:09 2h 17m 95 km
        IR
        1692 CFR Călători 05:20 Lugoj 06:19 59 min 59 km
      • Plecari din Iasi

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1660 CFR Călători 06:20 București Nord 12:54 6h 34m 406 km
        R
        16513 Regio Călători 05:12 Dorohoi 08:38 3h 26m 154 km
        IR
        1541 CFR Călători 05:35 Bacau 07:39 2h 4m 158 km
        R
        5601 CFR Călători 04:48 Suceava 07:37 2h 49m 137 km
        R
        6312 CFR Călători 04:48 Vaslui 06:32 1h 44m 67 km
        R
        6312 CFR Călători 04:48 Barlad 07:39 2h 51m 120 km
      • Plecari din Constanta

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1586 CFR Călători 05:30 Bucuresti Baneasa 07:43 2h 13m 218 km
        R
        13822 CFR Călători 07:50 Buzau 12:30 4h 40m 208 km
        IR
        12861 CFR Călători 22:00 Iasi 06:16 8h 16m 485 km
        IR
        1586 CFR Călători 05:30 Fetesti 06:24 54 min 79 km
        IR
        1586 CFR Călători 05:30 Medgidia 05:53 23 min 35 km
      • Plecari din Craiova

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IRN
        1822 CFR Călători 02:40 București Nord 06:06 3h 26m 209 km
        R
        2061 CFR Călători 05:15 Sibiu 12:22 7h 7m 230 km
        IRN
        78 CFR Călători 01:38 Drobeta Turnu Severin 03:59 2h 21m 114 km
        R
        9137 CFR Călători 16:38 Calafat 19:57 3h 19m 107 km
        IRN
        78 CFR Călători 01:38 Arad 09:15 7h 37m 381 km
      • Plecari din Brasov

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IRN
        01642 CFR Călători 03:58 București Nord 06:29 2h 31m 166 km
        R
        16331 Regio Călători 05:58 Zărnești 06:44 46 min 25 km
        IR
        366 CFR Călători 07:15 Cluj Napoca 14:28 7h 13m 383 km
        R
        2101 CFR Călători 05:49 Sibiu 09:53 4h 4m 149 km
        IRN
        01642 CFR Călători 03:58 Ploiesti Vest 05:48 1h 50m 107 km
        IR
        1540 CFR Călători 14:10 Iasi 22:28 8h 18m 470 km
      • Plecari din Galati

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1770 CFR Călători 05:00 București Nord 08:32 3h 32m 230 km
        IR
        1831 CFR Călători 06:25 Iasi 10:41 4h 16m 255 km
        IR
        12732 CFR Călători 06:40 Brasov 12:41 6h 1m 310 km
        R
        13760 CFR Călători 04:38 Braila 05:21 43 min 31 km
        R
        13760 CFR Călători 04:38 Buzau 07:36 2h 58m 131 km
      • Plecari din Ploiesti

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IRN
        1756 CFR Călători 04:31 București Nord 05:12 41 min 59 km
        R
        3023 CFR Călători 04:34 Brasov 06:55 2h 21m 110 km
        R
        5051 CFR Călători 04:45 Buzau 06:10 1h 25m 69 km
        IR
        1661 CFR Călători 07:08 Iasi 12:35 5h 27m 347 km
        R
        3023 CFR Călători 04:34 Sinaia 05:44 1h 10m 65 km
      • Plecari din Oradea

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1734 CFR Călători 04:15 Timisoara Nord 07:31 3h 16m 178 km
        IRN
        1742 CFR Călători 19:27 București Nord 08:11 12h 44m 649 km
        IR
        1734 CFR Călători 04:15 Arad 06:27 2h 12m 121 km
        IR
        367 CFR Călători 13:32 Brasov 23:36 10h 4m 535 km
        R
        3072 CFR Călători 02:52 Cluj Napoca 06:25 3h 33m 152 km


      Trenuri de calatori la zi

      Va punem la dispozitie informatii completete legate de trenurile de calatori de la toate companiile feroviare din Romania

      • Tipul trenului: Regio , Interregio si Intercity
      • Numarul trenului folosit pentru identificare
      • Distanta parcursa si durata calatoriei
      • Preturile biletelor pentru ruta aleasa

      Mersul trenurilor de calatori din Romania, informatii la zi complete de la toti operatorii feroviari.
      Telefoane informatii CFR
      Preturi bilete trenuri CFR
      Informatiile furnizate despre mersul trenurilor au un caracter pur orientativ si nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestora. Acest website ofera informatii despre trenurile de calatori din Romania de la toti operatorii feroviari precum : CFR Calatori sau Regiotrans cat si Interregional Calatori si Transferoviar Calatori.