R·3115 Trenul Regio R 3115

Trenul Regio cu numărul 3115 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 178 km în aproximativ 5h 19m de la Timișoara la Oradea, oprește in 26 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·3115 Călătoria

 

Timișoara , Județul Timiș
12:16 PM
5 ore și 19 minute
Oradea , Județul Bihor
17:35 PM
33 de km/oră
178 KM

R·3115 Rută

Traseul trenului Regio 3115 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Timișoara Nord (Gară)

Strada Gări Nr. 2, Timișoara, Județul Timiș TM

0 km
 
12:16 PM
Parcurge 13 km în 22 de minute
12:38 PM
Staționează un minut

Sanandrei (Gară)

Sânandrei, Județul Timiș TM

13 km
 
12:39 PM
Parcurge 7 km în 11 minute
12:50 PM
Staționează un minut

Băile Calacea (Gară)

Călacea, Județul Timiș TM

20 km
 
12:51 PM
Parcurge 6 km în 9 minute
13:00 PM
Staționează un minut

Orțișoara (Gară)

Orțișoara, Județul Timiș TM

26 km
 
13:01 PM
Parcurge 6 km în 9 minute
13:10 PM
Staționează un minut

Vinga (Gară)

Vinga, Județul Arad AR

32 km
 
13:11 PM
Parcurge 8 km în 11 minute
13:22 PM
Staționează 4 minute

Șag Hm (Haltă de mişcare)

Șagu, Județul Arad AR

40 km
 
13:26 PM
Parcurge 5 km în 9 minute
13:35 PM
Staționează 2 minute

Valea Viilor Hm (Haltă de mişcare)

45 km
 
13:37 PM
Parcurge 6 km în 10 minute
13:47 PM
Staționează 4 minute

Aradu Nou (Gară)

Strada Ștefan cel Mare, Arad, Județul Arad AR

51 km
 
13:51 PM
Parcurge 6 km în 10 minute
14:01 PM
Staționează 23 de minute

Arad (Gară)

Calea Aurel Vlaicu , Arad, Județul Arad AR

57 km
 
14:24 PM
Parcurge 7 km în 8 minute
14:32 PM
Staționează un minut

Utvinișu Nou Hm (Haltă de mişcare)

64 km
 
14:33 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
14:37 PM
Staționează un minut

Utviniș hc (Haltă de călători)

Zimandcuz, Județul Arad AR

67 km
 
14:38 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
14:41 PM
Staționează un minut

Zimandu Nou hc (Haltă de călători)

Zimandu Nou, Județul Arad AR

70 km
 
14:42 PM
Parcurge 10 km în 12 minute
14:54 PM
Staționează 4 minute

Sântana (Gară)

Strada Gării, Sântana, Județul Arad AR

80 km
 
14:58 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
15:02 PM
Staționează un minut

Comlaus hc (Haltă de călători)

Strada Muncii, Sântana, Județul Arad AR

84 km
 
15:03 PM
Parcurge 8 km în 7 minute
15:10 PM
Staționează un minut

Șimand (Gară)

Șimand, Județul Arad AR

92 km
 
15:11 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
15:17 PM
Staționează un minut

Nădab (Gară)

Nădab, Județul Arad AR

99 km
 
15:18 PM
Parcurge 5 km în 5 minute
15:23 PM
Staționează un minut

Chișineu Cris (Gară)

Strada Gării, Chişineu-Criş, Județul Arad AR

104 km
 
15:24 PM
Parcurge 8 km în 8 minute
15:32 PM
Staționează un minut

Zerind (Gară)

Zerind, Județul Arad AR

112 km
 
15:33 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
15:39 PM
Staționează un minut

Tămașda (Gară)

Tămașda, Județul Bihor BH

119 km
 
15:40 PM
Parcurge 5 km în 4 minute
15:44 PM
Staționează un minut

Boiu Bihor hc (Haltă de călători)

Boiu, Județul Bihor BH

124 km
 
15:45 PM
Parcurge 4 km în 10 minute
15:55 PM
Staționează 9 minute

Ciumeghiu (Gară)

Ciumeghiu, Județul Bihor BH

128 km
 
16:04 PM
Parcurge 10 km în 19 minute
16:23 PM
Staționează 13 minute

Salonta (Gară)

Strada Republicii, Salonta, Județul Bihor BH

138 km
 
16:36 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
16:41 PM
Staționează un minut

Mădăraș Bihor hc (Haltă de călători)

Mădăras, Județul Bihor BH

141 km
 
16:42 PM
Parcurge 9 km în 13 minute
16:55 PM
Staționează un minut

Cefa (Gară)

Cefa, Județul Bihor BH

150 km
 
16:56 PM
Parcurge 11 km în 15 minute
17:11 PM
Staționează un minut

Leș Bihor Hm (Haltă de mişcare)

Livada de Bihor, Județul Bihor BH

161 km
 
17:12 PM
Parcurge 11 km în 15 minute
17:27 PM
Staționează un minut

Oradea Vest (Gară)

Strada Coriolan Hora, Oradea, Județul Bihor BH

172 km
 
17:28 PM
Parcurge 6 km în 7 minute
17:35 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Oradea (Gară)

Piața București, Nr. 3, Oradea, Județul Bihor BH

178 km

R·3115 Restricții

Trenul R-3115 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Astăzi 14 Iunie fără restricții
Mâine 15 Iunie nu circulă
Duminică 16 Iunie fără restricții
Luni 17 Iunie fără restricții

CFR Călători

R·3115 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.