R·3086 Trenul Regio R 3086

Trenul Regio cu numărul 3086 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 164 km în aproximativ 4h 12m de la Cluj-Napoca la Mediaș, oprește in 33 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·3086 Călătoria

 

Cluj-Napoca , Județul Cluj
16:47 PM
4 ore și 12 minute
Mediaș , Județul Sibiu
20:59 PM
39 de km/oră
164 KM

R·3086 Rută

Traseul trenului Regio 3086 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Cluj Napoca (Gară)

Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

0 km
 
16:47 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
16:51 PM
Staționează un minut

Clujana h (Haltă)

Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

3 km
 
16:52 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
16:56 PM
Staționează un minut

Cluj Napoca Est (Gară)

Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

6 km
 
16:57 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
17:01 PM
Staționează un minut

Dezmir hc (Haltă de călători)

Dezmir, Județul Cluj CJ

10 km
 
17:02 PM
Parcurge 2 km în 5 minute
17:07 PM
Staționează un minut

Apahida (Gară)

Strada Libertăţii DN1C, Apahida, Județul Cluj CJ

12 km
 
17:08 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
17:14 PM
Staționează un minut

Cojocna (Gară)

Cojocna, Județul Cluj CJ

17 km
 
17:15 PM
Parcurge 6 km în 7 minute
17:22 PM
Staționează un minut

Tunel Hm (Haltă de mişcare)

Cojocna, Județul Cluj CJ

23 km
 
17:23 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
17:30 PM
Staționează un minut

Boju (Gară)

Boju, Județul Cluj CJ

28 km
 
17:31 PM
Parcurge 8 km în 11 minute
17:42 PM
Staționează un minut

Valea Florilor (Gară)

Valea Florilor, Județul Cluj CJ

36 km
 
17:43 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
17:46 PM
Staționează un minut

Ploscoș (Gară)

Ploscoș, Județul Cluj CJ

39 km
 
17:47 PM
Parcurge 4 km în 3 minute
17:50 PM
Staționează un minut

Cânepiști Hm (Haltă de mişcare)

Morțești, Județul Cluj CJ

43 km
 
17:51 PM
Parcurge 8 km în 9 minute
18:00 PM
Staționează un minut

Câmpia Turzii (Gară)

Strada Gării, Câmpia Turzii, Județul Cluj CJ

51 km
 
18:01 PM
Parcurge 8 km în 8 minute
18:09 PM
Staționează un minut

Călărași Turda Hm (Haltă de mişcare)

Călărași, Județul Cluj CJ

59 km
 
18:10 PM
Parcurge 6 km în 6 minute
18:16 PM
Staționează un minut

Grindeni (Gară)

Lunca Mureșului, Județul Alba AB

65 km
 
18:17 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
18:21 PM
Staționează 2 minute

Războieni (Gară)

Războieni-Cetate, Județul Alba AB

68 km
 
18:23 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
18:29 PM
Staționează un minut

Unirea hc (Haltă de călători)

Unirea, Județul Alba AB

72 km
 
18:30 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
18:35 PM
Staționează un minut

Unirea (Gară)

Unirea, Județul Alba AB

75 km
 
18:36 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
18:41 PM
Staționează un minut

Decea hc (Haltă de călători)

Decea, Județul Alba AB

78 km
 
18:42 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
18:48 PM
Staționează un minut

Mirăslău hc (Haltă de călători)

Mirăslău, Județul Alba AB

82 km
 
18:49 PM
Parcurge 7 km în 10 minute
18:59 PM
Staționează 6 minute

Aiud (Gară)

Strada Gării, Aiud, Județul Alba AB

89 km
 
19:05 PM
Parcurge 13 km în 19 minute
19:24 PM
Staționează 4 minute

Teiuș (Gară)

Strada Decebal, Teiuș, Județul Alba AB

102 km
 
19:28 PM
Parcurge 3 km în 8 minute
19:36 PM
Staționează un minut

Podu Mureș Hm (Haltă de mişcare)

105 km
 
19:37 PM
Parcurge 6 km în 5 minute
19:42 PM
Staționează un minut

Cistei hc (Haltă de călători)

Cistei, Județul Alba AB

111 km
 
19:43 PM
Parcurge 7 km în 7 minute
19:50 PM
Staționează un minut

Crăciunel (Gară)

Crăciunelu de Jos, Județul Alba AB

118 km
 
19:51 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
19:57 PM
Staționează 2 minute

Blaj (Gară)

Strada Gării, Blaj, Județul Alba AB

123 km
 
19:59 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
20:04 PM
Staționează un minut

Câmpu Libertății (Gară)

Veza, Județul Alba AB

126 km
 
20:05 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
20:09 PM
Staționează un minut

Mănărade hc (Haltă de călători)

Mănărade, Județul Alba AB

130 km
 
20:10 PM
Parcurge 5 km în 9 minute
20:19 PM
Staționează un minut

Valea Lungă (Gară)

Valea Lungă, Județul Alba AB

135 km
 
20:20 PM
Parcurge 4 km în 3 minute
20:23 PM
Staționează un minut

Lunca hc (Haltă de călători)

Lunca (Valea Lungă), Județul Alba AB

139 km
 
20:24 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
20:30 PM
Staționează un minut

Micăsasa h (Haltă)

Micăsasa, Județul Sibiu SB

143 km
 
20:31 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
20:37 PM
Staționează un minut

Șeica Mica (Gară)

148 km
 
20:38 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
20:44 PM
Staționează un minut

Copșa Mica (Gară)

Strada Gării, Copșa Mică, Județul Sibiu SB

153 km
 
20:45 PM
Parcurge 6 km în 6 minute
20:51 PM
Staționează un minut

Târnava hc (Haltă de călători)

Târnava, Județul Sibiu SB

159 km
 
20:52 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
20:59 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Mediaș (Gară)

Strada Unirii , Mediaș, Județul Sibiu SB

164 km

R·3086 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

R·3086 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.