R·9556 Trenul Regio R 9556

Trenul Regio cu numărul 9556 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 88 km în aproximativ 2h 11m de la Caransebeş la Orșova, oprește in 20 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·9556 Călătoria

 

Caransebeş , Județul Caraș-Severin
19:50 PM
2 ore și 11 minute
Orșova , Județul Mehedinți
22:01 PM
40 de km/oră
88 KM

R·9556 Rută

Traseul trenului Regio 9556 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Caransebeș (Gară)

Calea Timișoarei, Caransebeş, Județul Caraș-Severin CS

0 km
 
19:50 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
19:53 PM
Staționează un minut

Caransebeș hc (Haltă de călători)

Strada Racovița, Caransebeş, Județul Caraș-Severin CS

2 km
 
19:54 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
19:58 PM
Staționează un minut

Balta Sărată (Gară)

Buchin, Județul Caraș-Severin CS

6 km
 
19:59 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
20:02 PM
Staționează un minut

Valea Timișului (Gară)

Valea Timișului, Județul Caraș-Severin CS

9 km
 
20:03 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
20:06 PM
Staționează un minut

Petroșnița hc (Haltă de călători)

Petroșnița, Județul Caraș-Severin CS

12 km
 
20:07 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
20:10 PM
Staționează un minut

Vălișoara Hm (Haltă de mişcare)

Vălișoara, Județul Caraș-Severin CS

15 km
 
20:11 PM
Parcurge 6 km în 6 minute
20:17 PM
Staționează un minut

Slatina Timiș (Gară)

Slatina-Timiș, Județul Caraș-Severin CS

21 km
 
20:18 PM
Parcurge 7 km în 10 minute
20:28 PM
Staționează 4 minute

Armeniș (Gară)

Armeniș, Județul Caraș-Severin CS

28 km
 
20:32 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
20:38 PM
Staționează un minut

Teregova (Gară)

Teregova, Județul Caraș-Severin CS

33 km
 
20:39 PM
Parcurge 6 km în 7 minute
20:46 PM
Staționează un minut

Poarta (Gară)

Luncavița, Județul Caraș-Severin CS

39 km
 
20:47 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
20:52 PM
Staționează un minut

Luncavița h (Haltă)

Luncavița, Județul Caraș-Severin CS

42 km
 
20:53 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
20:58 PM
Staționează un minut

Domașnea Cornea Hm (Haltă de mişcare)

Domașnea, Județul Caraș-Severin CS

45 km
 
20:59 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
21:03 PM
Staționează un minut

Cornea hc (Haltă de călători)

Cornea, Județul Caraș-Severin CS

48 km
 
21:04 PM
Parcurge 5 km în 8 minute
21:12 PM
Staționează un minut

Crușovăț (Gară)

Crușovăț, Județul Caraș-Severin CS

53 km
 
21:13 PM
Parcurge 7 km în 7 minute
21:20 PM
Staționează un minut

Iablanița (Gară)

Iablanița, Județul Caraș-Severin CS

60 km
 
21:21 PM
Parcurge 7 km în 8 minute
21:29 PM
Staționează un minut

Mehadia (Gară)

Mehadia, Județul Caraș-Severin CS

67 km
 
21:30 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
21:33 PM
Staționează un minut

Mehadia Nouă Hm (Haltă de mişcare)

Mehadia, Județul Caraș-Severin CS

69 km
 
21:34 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
21:37 PM
Staționează un minut

Băile Herculane (Gară)

Strada Gării, Băile Herculane, Județul Caraș-Severin CS

71 km
 
21:38 PM
Parcurge 7 km în 7 minute
21:45 PM
Staționează un minut

Topleț (Gară)

Topleț, Județul Caraș-Severin CS

78 km
 
21:46 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
21:52 PM
Staționează un minut

Valea Cernei (Gară)

Topleț, Județul Caraș-Severin CS

83 km
 
21:53 PM
Parcurge 5 km în 8 minute
22:01 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Orșova (Gară)

Strada Tufari E70, Orșova, Județul Mehedinți MH

88 km

R·9556 Restricții

Trenul R-9556 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Astăzi 23 Mai fără restricții
Mâine 24 Mai fără restricții
Sâmbătă 25 Mai nu circulă
Duminică 26 Mai fără restricții
Luni 27 Mai fără restricții

CFR Călători

R·9556 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.