Acasă Orase Mehadia

Mersul trenurilor în Mehadia, Judetul Caraș-Severin

Sat din Romania

 

Lista stațiilor feroviare din Mehadia, Judetul Caraș-Severin , plecări si sosiri trenuri de călători. Mersul trenurilor de călători astăzi Duminică, 14 Aprilie 2024 în satul Mehadia, cod poștal 327270, localitatea de reședință a comunei cu același nume din județul Caraș-Severin, România. Comuna Mehadia are în componența sa 4 localități Mehadia (reședință), Globurău, Plugova și Valea Bolvașnița.

Denumire Adresă Trenuri Hartă
Mehadia (Gară) 4 trenuri
Mehadia Nouă Hm (Haltă de mişcare) 4 trenuri

 

Plecări și sosiri trenuri în Mehadia

Plecări din Mehadia

Trenuri de călători ce urmează să plece din Mehadia în următoarele minute.

 

09:04 AM
Mehadia Gară Mehadia, Judetul Caraș-Severin
09:08 AM
Mehadia Nouă Haltă de mişcare Mehadia, Judetul Caraș-Severin
R-9552 Durată călătorie 31 min Distanță parcursă 21 km
09:35 AM
Orșova Gară Strada Tufari E70, Orșova, Judetul Mehedinți
Nu există date din circulație Alte plecări din Mehadia către Orșova
14:06 PM
Mehadia Nouă Haltă de mişcare Mehadia, Judetul Caraș-Severin
14:10 PM
Mehadia Gară Mehadia, Judetul Caraș-Severin
R-9553 Durată călătorie 4h 30m Distanță parcursă 167 km
18:36 PM
Timișoara Nord Gară Strada Gări Nr. 2, Timișoara, Judetul Timiș
Nu există date din circulație Alte plecări din Mehadia către Timișoara
21:30 PM
Mehadia Gară Mehadia, Judetul Caraș-Severin
21:34 PM
Mehadia Nouă Haltă de mişcare Mehadia, Judetul Caraș-Severin
R-9556 Durată călătorie 31 min Distanță parcursă 21 km
 
Circulă doar in anumite zile
22:01 PM
Orșova Gară Strada Tufari E70, Orșova, Judetul Mehedinți
Nu există date din circulație Alte plecări din Mehadia către Orșova
04:10 AM
Mehadia Nouă Haltă de mişcare Mehadia, Judetul Caraș-Severin
04:14 AM
Mehadia Gară Mehadia, Judetul Caraș-Severin
R-9551 Durată călătorie 1h 41m Distanță parcursă 69 km
 
Circulă doar in anumite zile
05:51 AM
Caransebeș Gară Calea Timișoarei, Caransebeş, Judetul Caraș-Severin
Nu există date din circulație Alte plecări din Mehadia către Caransebeş

Vezi trenuri ce pleacă din Mehadia către ...

Sosiri în Mehadia

Trenuri de călători ce urmează să sosească în Mehadia în minutele următoare.

 

07:24 AM
Caransebeș Gară Calea Timișoarei, Caransebeş, Judetul Caraș-Severin
R-9552 Durată călătorie 1h 43m Distanță parcursă 67 km
09:03 AM
Mehadia Gară Mehadia, Judetul Caraș-Severin
09:07 AM
Mehadia Nouă Haltă de mişcare Mehadia, Judetul Caraș-Severin
Nu există date din circulație Alte plecări din Caransebeş către Mehadia
13:38 PM
Orșova Gară Strada Tufari E70, Orșova, Judetul Mehedinți
R-9553 Durată călătorie 31 min Distanță parcursă 19 km
14:05 PM
Mehadia Nouă Haltă de mişcare Mehadia, Judetul Caraș-Severin
14:09 PM
Mehadia Gară Mehadia, Judetul Caraș-Severin
Nu există date din circulație Alte plecări din Orșova către Mehadia
19:50 PM
Caransebeș Gară Calea Timișoarei, Caransebeş, Judetul Caraș-Severin
R-9556 Durată călătorie 1h 43m Distanță parcursă 67 km
 
Circulă doar in anumite zile
21:29 PM
Mehadia Gară Mehadia, Judetul Caraș-Severin
21:33 PM
Mehadia Nouă Haltă de mişcare Mehadia, Judetul Caraș-Severin
Nu există date din circulație Alte plecări din Caransebeş către Mehadia
03:42 AM
Orșova Gară Strada Tufari E70, Orșova, Judetul Mehedinți
R-9551 Durată călătorie 31 min Distanță parcursă 19 km
 
Circulă doar in anumite zile
04:09 AM
Mehadia Nouă Haltă de mişcare Mehadia, Judetul Caraș-Severin
04:13 AM
Mehadia Gară Mehadia, Judetul Caraș-Severin
Nu există date din circulație Alte plecări din Orșova către Mehadia

Vezi trenuri ce sosesc în Mehadia de la ...

Gări în apropiere de Mehadia

Iablanița la 6.64 km
Crușovăț la 10.84 km
Topleț la 12.09 km
Cornea la 15.46 km
Ilovița la 18.05 km
Domașnea la 20.09 km
Luncavița la 22.30 km
Teregova la 27.85 km
Gura Văii la 30.41 km
Armeniș la 34.12 km
Slatina-Timiș la 39.99 km
Valea Copcii la 43.15 km
Vălișoara la 46.32 km
Erghevița la 46.69 km
Balota la 46.79 km
Petroșnița la 47.28 km
Valea Timișului la 50.00 km
Gârnița la 52.05 km
Buchin la 52.16 km
Gârliște la 53.03 km
Ciudanovița la 54.03 km
Prunișor la 54.49 km
Stejerei la 58.76 km