R·3025 Trenul Regio R 3025

Trenul Regio cu numărul 3025 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 166 km în aproximativ 4h 23m de la București la Braşov, oprește in 30 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·3025 Călătoria

 

București , Capitala României
14:45 PM
4 ore și 23 de minute
Braşov , Județul Brașov
19:08 PM
38 de km/oră
166 KM

R·3025 Rută

Traseul trenului Regio 3025 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

București Nord (Gară)

Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București B

0 km
 
14:45 PM
Parcurge 5 km în 9 minute
14:54 PM
Staționează un minut

Pajura Hm (Haltă de mişcare)

Strada Marmurei Nr. 42-46, București B

5 km
 
14:55 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
15:01 PM
Staționează un minut

Chitila (Gară)

Strada Aurel Vlaicu, Chitila, Județul Ilfov IF

9 km
 
15:02 PM
Parcurge 8 km în 7 minute
15:09 PM
Staționează 6 minute

Buftea (Gară)

Strada Gării, Buftea, Județul Ilfov IF

17 km
 
15:15 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
15:19 PM
Staționează un minut

Dârza hc (Haltă de călători)

Dârza, Județul Dâmbovița DB

21 km
 
15:20 PM
Parcurge 9 km în 8 minute
15:28 PM
Staționează 8 minute

Periș (Gară)

Strada Stejarului, Periș, Județul Ilfov IF

30 km
 
15:36 PM
Parcurge 5 km în 4 minute
15:40 PM
Staționează un minut

Scroviștea hc (Haltă de călători)

Drumul Județean DJ 179, Bălteni, Județul Ilfov IF

35 km
 
15:41 PM
Parcurge 4 km în 5 minute
15:46 PM
Staționează 7 minute

Crivina (Gară)

Strada Gării, Piorești, Județul Prahova PH

39 km
 
15:53 PM
Parcurge 5 km în 5 minute
15:58 PM
Staționează un minut

Prahova (Gară)

Tinosu, Județul Prahova PH

44 km
 
15:59 PM
Parcurge 7 km în 7 minute
16:06 PM
Staționează 8 minute

Brazi (Gară)

Brazi, Județul Prahova PH

51 km
 
16:14 PM
Parcurge 8 km în 13 minute
16:27 PM
Staționează 3 minute

Ploiești Vest (Gară)

Strada Libertății, Ploiești, Județul Prahova PH

59 km
 
16:30 PM
Parcurge 7 km în 7 minute
16:37 PM
Staționează un minut

Buda (Gară)

Buda (Ariceștii Rahtivani), Județul Prahova PH

66 km
 
16:38 PM
Parcurge 12 km în 9 minute
16:47 PM
Staționează un minut

Florești Prahova (Gară)

Florești, Județul Prahova PH

78 km
 
16:48 PM
Parcurge 9 km în 7 minute
16:55 PM
Staționează un minut

Bobolia h (Haltă)

Bobolia, Județul Prahova PH

87 km
 
16:56 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
17:03 PM
Staționează un minut

Câmpina (Gară)

Strada Gării, Câmpina, Județul Prahova PH

92 km
 
17:04 PM
Parcurge 5 km în 5 minute
17:09 PM
Staționează un minut

Breaza hc (Haltă de călători)

Breaza, Județul Prahova PH

97 km
 
17:10 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
17:13 PM
Staționează un minut

Nistorești hc (Haltă de călători)

Nistorești, Județul Prahova PH

100 km
 
17:14 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
17:17 PM
Staționează un minut

Breaza Nord (Gară)

Strada Gării, Breaza de Jos, Județul Prahova PH

103 km
 
17:18 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
17:22 PM
Staționează 7 minute

Comarnic (Gară)

Strada Republicii DN1, Comarnic, Județul Prahova PH

106 km
 
17:29 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
17:35 PM
Staționează un minut

Posada hc (Haltă de călători)

Posada, Județul Prahova PH

111 km
 
17:36 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
17:42 PM
Staționează un minut

Valea Largă Hm (Haltă de mişcare)

Posada, Județul Prahova PH

116 km
 
17:43 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
17:47 PM
Staționează un minut

Sinaia Sud hc (Haltă de călători)

Calea București , Sinaia, Județul Prahova PH

119 km
 
17:48 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
17:51 PM
Staționează un minut

Sinaia (Gară)

Calea Prahovei, Sinaia, Județul Prahova PH

121 km
 
17:52 PM
Parcurge 5 km în 4 minute
17:56 PM
Staționează un minut

Poiana Țapului hc (Haltă de călători)

Poiana Țapului, Județul Prahova PH

126 km
 
17:57 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
18:02 PM
Staționează un minut

Bușteni (Gară)

Bulevardul Libertății, Buşteni, Județul Prahova PH

129 km
 
18:03 PM
Parcurge 4 km în 5 minute
18:08 PM
Staționează un minut

Azuga (Gară)

Strada Prahovei, Azuga, Județul Prahova PH

133 km
 
18:09 PM
Parcurge 7 km în 9 minute
18:18 PM
Staționează 10 minute

Predeal (Gară)

Strada Intrarea Gării, Predeal, Județul Brașov BV

140 km
 
18:28 PM
Parcurge 10 km în 14 minute
18:42 PM
Staționează un minut

Timișu de Sus Hm (Haltă de mişcare)

Timișu de Sus, Județul Brașov BV

150 km
 
18:43 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
18:49 PM
Staționează un minut

Timișu de Jos hc (Haltă de călători)

Timișu de Jos, Județul Brașov BV

155 km
 
18:50 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
18:57 PM
Staționează un minut

Dârste (Gară)

Strada Gării Dârste, Braşov, Județul Brașov BV

160 km
 
18:58 PM
Parcurge 6 km în 10 minute
19:08 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Brașov (Gară)

Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Județul Brașov BV

166 km

R·3025 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

R·3025 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.