Acasă Braşov București

Mersul trenurilor Braşov - București

Trenuri de călători ce pleacă astăzi, Sâmbătă, 04 Februarie de la Braşov cu destinația București actualizate la zi.

București - Braşov

Plecări trenuri din

Braşov , Județul Brașov

Distantă medie parcursă 166 km, durată aproximativă călătorie 2h 48m

Sosire în destinația

București , Capitala Romaniei

Există 40 trenuri disponibile pe această rută

03:47 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IRN-1642 Durată călătorie 2h 48m Distanță parcursă 166 km
06:35 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
04:05 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
04:16 AM
Dârste Gară Strada Gării Dârste, Braşov, Judetul Brașov
R-3022 Durată călătorie 3h 34m Distanță parcursă 161 km
07:28 AM
Pajura Haltă de mişcare Strada Marmurei Nr. 42-46, București, Judetul București
07:39 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
3 min întârziere la sosirea în București Nord.
04:55 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1628 Durată călătorie 2h 37m Distanță parcursă 166 km
 
Circulă doar in anumite zile
07:32 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
05:05 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-11028 Durată călătorie 2h 47m Distanță parcursă 166 km
07:52 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
6 min întârziere la sosirea în București Nord.
05:12 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IRN-1742 Durată călătorie 2h 46m Distanță parcursă 166 km
07:58 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
05:50 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-11632 Durată călătorie 2h 35m Distanță parcursă 166 km
08:25 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la sosirea în București Nord.
06:00 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
06:11 AM
Dârste Gară Strada Gării Dârste, Braşov, Judetul Brașov
R-3024 Durată călătorie 3h 34m Distanță parcursă 161 km
09:26 AM
București Triaj Haltă de călători Strada Marmurei Nr. 42-46, București, Judetul București
09:34 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la sosirea în București Nord.
06:25 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-11030 Durată călătorie 2h 45m Distanță parcursă 166 km
09:10 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
4 min întârziere la sosirea în Iași.
07:00 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IC-538 Durată călătorie 2h 16m Distanță parcursă 166 km
09:16 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
55 min întârziere la sosirea în Constanța.
07:40 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1585 Durată călătorie 2h 30m Distanță parcursă 166 km
10:10 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la sosirea în Constanța.
07:40 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1630 Durată călătorie 2h 30m Distanță parcursă 166 km
10:10 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la sosirea în Constanța.
08:52 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IRN-473 Durată călătorie 2h 27m Distanță parcursă 166 km
11:19 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
18 min întârziere la sosirea în București Nord.
09:20 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1632 Durată călătorie 2h 32m Distanță parcursă 166 km
11:52 AM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
2 min mai devreme la sosirea în București Nord.
10:10 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-10022 Durată călătorie 2h 42m Distanță parcursă 166 km
12:52 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la sosirea în București Nord.
10:40 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-11532 Durată călătorie 2h 34m Distanță parcursă 166 km
13:14 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
2 min mai devreme la sosirea în București Nord.
11:11 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-3002 Durată călătorie 2h 46m Distanță parcursă 166 km
13:57 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
2 min întârziere la sosirea în București Nord.
11:50 AM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-11534 Durată călătorie 2h 33m Distanță parcursă 166 km
14:23 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
2 min mai devreme la sosirea în București Nord.
12:25 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-11032 Durată călătorie 2h 57m Distanță parcursă 166 km
15:22 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
2 min întârziere la trecerea fără oprire prin Buda.
12:38 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IRN-347 Durată călătorie 2h 27m Distanță parcursă 166 km
15:05 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
24 min întârziere la trecerea fără oprire prin Buda.
12:55 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
13:06 PM
Dârste Gară Strada Gării Dârste, Braşov, Judetul Brașov
R-3026 Durată călătorie 3h 25m Distanță parcursă 161 km
16:11 PM
București Triaj Haltă de călători Strada Marmurei Nr. 42-46, București, Judetul București
16:20 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la plecarea din Câmpina.
13:20 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-3004 Durată călătorie 2h 42m Distanță parcursă 166 km
16:02 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
1 min întârziere la plecarea din Comarnic.
13:55 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-11034 Durată călătorie 2h 45m Distanță parcursă 166 km
16:40 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la plecarea din Azuga.
14:19 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1634 Durată călătorie 2h 41m Distanță parcursă 166 km
17:00 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la trecerea fără oprire prin Timișu de Sus Hm.
14:33 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IC-532 Durată călătorie 2h 19m Distanță parcursă 166 km
16:52 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la trecerea fără oprire prin Dârste.
14:42 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
14:53 PM
Dârste Gară Strada Gării Dârste, Braşov, Judetul Brașov
R-3028 Durată călătorie 3h 34m Distanță parcursă 161 km
18:07 PM
București Triaj Haltă de călători Strada Marmurei Nr. 42-46, București, Judetul București
18:16 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Fără întârziere la plecarea din Brașov.
15:00 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-11634 Durată călătorie 2h 35m Distanță parcursă 166 km
17:35 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
15:50 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-11636 Durată călătorie 2h 35m Distanță parcursă 166 km
 
Circulă doar in anumite zile
18:25 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
16:00 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
RE-11036 Durată călătorie 2h 40m Distanță parcursă 166 km
18:40 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
16:25 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
16:36 PM
Dârste Gară Strada Gării Dârste, Braşov, Judetul Brașov
R-3030 Durată călătorie 3h 48m Distanță parcursă 161 km
20:04 PM
București Triaj Haltă de călători Strada Marmurei Nr. 42-46, București, Judetul București
20:13 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
16:48 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-10024 Durată călătorie 2h 42m Distanță parcursă 166 km
19:30 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
17:02 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1681 Durată călătorie 3h 17m Distanță parcursă 166 km
19:38 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
20:19 PM
București Băneasa Gară Strada Piața Gara Băneasa, București, Judetul București
Nu există date din circulație
17:02 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1734 Durată călătorie 2h 36m Distanță parcursă 166 km
19:38 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
12 min întârziere la trecerea fără oprire prin Cața Hm.
17:02 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-01734 Durată călătorie 3h 17m Distanță parcursă 166 km
19:38 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
20:19 PM
București Băneasa Gară Strada Piața Gara Băneasa, București, Judetul București
Nu există date din circulație
17:30 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-11536 Durată călătorie 2h 34m Distanță parcursă 166 km
20:04 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
17:45 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
R-11038 Durată călătorie 2h 42m Distanță parcursă 166 km
20:27 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
18:05 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1636 Durată călătorie 2h 34m Distanță parcursă 166 km
 
Circulă doar in anumite zile
20:39 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
18:40 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-11538 Durată călătorie 2h 32m Distanță parcursă 166 km
21:12 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
18:47 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
18:57 PM
Dârste Gară Strada Gării Dârste, Braşov, Judetul Brașov
R-3032 Durată călătorie 3h 22m Distanță parcursă 166 km
22:09 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
19:46 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1624 Durată călătorie 2h 31m Distanță parcursă 166 km
22:17 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație
20:30 PM
Brașov Gară Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Judetul Brașov
IR-1638 Durată călătorie 2h 32m Distanță parcursă 166 km
23:02 PM
București Nord Gară Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București, Judetul București
Nu există date din circulație

Căutați și rutele în sens invers?

Vedeți trenurile pentru întoarcere din București către Braşov.

București - Braşov

Vezi trenuri din Braşov, Brașov catre ...

Ghimbav Brașov
Orăștie Hunedoara
Constanţa Constanța
Aiud Alba
Făurei Brăila
Chitila Ilfov
Oradea Bihor
Brăila Brăila
Dej Cluj
Miercurea Ciuc Harghita
Mizil Prahova
Râșnov Brașov

Vezi trenuri din București, București catre ...

Tălmaciu Sibiu
Fetești Ialomița
Ploiești Prahova
Slobozia Ialomița
Săcueni Bihor
Videle Teleorman
Baia Mare Maramureș
Filiași Dolj
Orșova Mehedinți
Lehliu Gară Călărași
Pitești Argeș