Acasă Trenuri Regio R 10584

R·10584 Trenul Regio R 10584

Trenul Regio cu numărul 10584 este operat de către Interregional Călători.

Parcurge o distanță de 59 km în aproximativ 1h 27m de la Cluj-Napoca la Dej, oprește in 15 stații până la destinație.

Interregional Călători

 

 

 

R·10584 Călătoria

 

Cluj-Napoca , Județul Cluj
12:35 PM
O oră și 27 de minute
Dej , Județul Cluj
14:02 PM
41 de km/oră
59 KM

R·10584 Rută

Traseul trenului Regio 10584 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Cluj Napoca (Gară)

Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

0 km
 
12:35 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
12:39 PM
Staționează 30 de secunde

Clujana h (Haltă)

Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

3 km
 
12:39 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
12:43 PM
Staționează un minut

Cluj Napoca Est (Gară)

Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

6 km
 
12:44 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
12:48 PM
Staționează un minut

Dezmir hc (Haltă de călători)

Dezmir, Județul Cluj CJ

10 km
 
12:49 PM
Parcurge 2 km în 5 minute
12:54 PM
Staționează un minut

Apahida (Gară)

Strada Libertăţii DN1C, Apahida, Județul Cluj CJ

12 km
 
12:55 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
12:59 PM
Staționează un minut

Apahida h (Haltă)

Apahida, Județul Cluj CJ

15 km
 
13:00 PM
Parcurge 6 km în 5 minute
13:05 PM
Staționează un minut

Jucu (Gară)

Juc-Herghelie, Județul Cluj CJ

21 km
 
13:06 PM
Parcurge 5 km în 4 minute
13:10 PM
Staționează 30 de secunde

Răscruci hc (Haltă de călători)

Răscruci, Județul Cluj CJ

26 km
 
13:10 PM
Parcurge 2 km în 4 minute
13:14 PM
Staționează un minut

Bonțida (Gară)

Bonțida, Județul Cluj CJ

28 km
 
13:15 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
13:18 PM
Staționează un minut

Fundătura hc (Haltă de călători)

Fundătura, Județul Cluj CJ

31 km
 
13:19 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
13:25 PM
Staționează un minut

Iclod (Gară)

Iclod, Județul Cluj CJ

35 km
 
13:26 PM
Parcurge 4 km în 5 minute
13:31 PM
Staționează un minut

Livada Someș hc (Haltă de călători)

Livada (Iclod), Județul Cluj CJ

39 km
 
13:32 PM
Parcurge 6 km în 8 minute
13:40 PM
Staționează un minut

Gherla (Gară)

Strada Victoriei , Gherla, Județul Cluj CJ

45 km
 
13:41 PM
Parcurge 6 km în 8 minute
13:49 PM
Staționează un minut

Bunești h (Haltă)

Bunești, Județul Cluj CJ

51 km
 
13:50 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
13:53 PM
Staționează un minut

Nima hc (Haltă de călători)

Nima, Județul Cluj CJ

53 km
 
13:54 PM
Parcurge 6 km în 8 minute
14:02 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Dej Călători (Gară)

Strada 1 Mai, Dej, Județul Cluj CJ

59 km

R·10584 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

Interregional Călători

R·10584 Bilete și informații

 

https://interregional.ro/

Vizitează siteul

0364.140.244

Suna pentru detalii

bilete@viaterra.ro

Scrie pe email

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.