Acasă Dej Cluj-Napoca

Mersul trenurilor Dej - Cluj-Napoca

Trenuri de călători ce pleacă astăzi, Joi, 13 Iunie 2024 de la Dej cu destinația Cluj-Napoca actualizate la zi.

Cluj-Napoca - Dej

Plecări trenuri din

Dej , Județul Cluj

Durată

Durată aproximativă călătorie 1h 25m

Distanță

Distantă medie parcursă 53 km

Sosire în destinația

Cluj-Napoca , Județul Cluj

Există 30 de trenuri disponibile pe această rută, dintre care 20 de trenuri de la Căile Ferate Române (C.F.R) și 10 trenuri Interregional Călători.

03:50 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4301 Durată călătorie 1h 25m Distanță parcursă 53 km
 
Circulă doar in anumite zile
05:05 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
05:10 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
05:15 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
04:12 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
IRN-1837 Durată călătorie 1h 8m Distanță parcursă 59 km
05:20 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
04:30 AM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
04:54 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4118 Durată călătorie 1h 50m Distanță parcursă 55 km
 
Circulă doar in anumite zile
06:09 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
06:14 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
06:20 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
04:30 AM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
04:54 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4101 Durată călătorie 1h 50m Distanță parcursă 55 km
 
Circulă doar in anumite zile
06:09 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
06:14 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
06:20 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
05:24 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4303 Durată călătorie 1h 26m Distanță parcursă 53 km
06:39 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
06:44 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
06:50 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
05:44 AM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
05:53 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4107 Durată călătorie 1h 31m Distanță parcursă 55 km
07:04 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
07:09 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
07:15 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
06:08 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10507 Durată călătorie 1h 20m Distanță parcursă 53 km
 
Circulă doar in anumite zile
07:17 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
07:22 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
07:28 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
06:44 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4009 Durată călătorie 1h 6m Distanță parcursă 59 km
 
Circulă doar in anumite zile
07:50 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
07:17 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10581 Durată călătorie 1h 26m Distanță parcursă 53 km
 
Circulă doar in anumite zile
08:32 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
08:37 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
08:43 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
08:06 AM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
08:14 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10633 Durată călătorie 1h 31m Distanță parcursă 55 km
09:26 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
09:31 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
09:37 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
08:37 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
RE-4006 Durată călătorie 1h 13m Distanță parcursă 59 km
09:50 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
08:59 AM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
09:13 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4103 Durată călătorie 1h 39m Distanță parcursă 55 km
10:28 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
10:33 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
10:38 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
10:23 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4020 Durată călătorie 1h 7m Distanță parcursă 59 km
11:30 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
10:43 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10511 Durată călătorie 1h 19m Distanță parcursă 53 km
 
Circulă doar in anumite zile
11:51 AM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
11:56 AM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
12:02 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
11:00 AM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10583 Durată călătorie 1h 25m Distanță parcursă 53 km
12:15 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
12:20 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
12:25 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
11:50 AM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
12:04 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4703 Durată călătorie 1h 39m Distanță parcursă 55 km
 
Circulă doar in anumite zile
13:18 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
13:23 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
13:29 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
13:48 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
IR-1833 Durată călătorie 1h 7m Distanță parcursă 59 km
14:55 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
13:55 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4305 Durată călătorie 1h 24m Distanță parcursă 53 km
 
Circulă doar in anumite zile
15:09 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
15:14 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
15:19 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
14:08 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10585 Durată călătorie 1h 25m Distanță parcursă 53 km
15:22 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
15:27 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
15:33 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
15:49 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10635 Durată călătorie 1h 22m Distanță parcursă 53 km
17:01 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
17:06 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
17:11 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
16:12 PM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
17:21 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4371 Durată călătorie 2h 36m Distanță parcursă 55 km
 
Circulă doar in anumite zile
18:37 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
18:42 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
18:48 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
16:59 PM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
17:21 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4105 Durată călătorie 1h 49m Distanță parcursă 55 km
18:37 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
18:42 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
18:48 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
17:32 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10509 Durată călătorie 1h 21m Distanță parcursă 53 km
18:42 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
18:47 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
18:53 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
18:14 PM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
18:25 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
IR-1830 Durată călătorie 1h 17m Distanță parcursă 61 km
19:31 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
18:42 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4096 Durată călătorie 1h 25m Distanță parcursă 53 km
19:57 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
20:02 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
20:07 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
19:27 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10573 Durată călătorie 1h 13m Distanță parcursă 56 km
20:35 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
20:40 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
19:58 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4026 Durată călătorie 1h 6m Distanță parcursă 56 km
 
Circulă doar in anumite zile
20:59 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
21:04 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
20:27 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-10637 Durată călătorie 1h 22m Distanță parcursă 53 km
21:38 PM
Cluj Napoca Est Gară Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
21:43 PM
Clujana Haltă Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
21:49 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
21:31 PM
Dej Gară Aleea Ceferiștilor, Dej, Judetul Cluj
21:40 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
R-4113 Durată călătorie 1h 25m Distanță parcursă 61 km
22:56 PM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație
23:18 PM
Dej Călători Gară Strada 1 Mai, Dej, Judetul Cluj
IRN-1763 Durată călătorie 1h 5m Distanță parcursă 59 km
00:23 AM
Cluj Napoca Gară Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Judetul Cluj
Nu există date din circulație

Căutați și rutele în sens invers?

Vedeți trenurile pentru întoarcere din Cluj-Napoca către Dej.

Cluj-Napoca - Dej

Vezi trenuri din Dej, Cluj catre ...

Iași Iași
Vatra Dornei Suceava
Satu Mare Satu Mare
București București
Bistrița Bistrița-Năsăud
Teiuș Alba
Lugoj Timiș
Alba Iulia Alba
Topliţa Harghita

Vezi trenuri din Cluj-Napoca, Cluj catre ...

Teiuș Alba
Câmpina Prahova
Aleșd Bihor
Gherla Cluj
Sibiu Sibiu
Mediaș Sibiu
Buşteni Prahova
Tecuci Galați
Dumbrăveni Sibiu
Buziaş Timiș
Simeria Hunedoara
Pașcani Iași