Acasă Mangalia Constanţa

Mersul trenurilor Mangalia - Constanţa

Trenuri de călători ce pleacă astăzi, Luni, 24 Iunie 2024 de la Mangalia cu destinația Constanţa actualizate la zi.

Constanţa - Mangalia

Plecări trenuri din

Mangalia , Județul Constanța

Durată

Durată aproximativă călătorie 1h 38m

Distanță

Distantă medie parcursă 43 km

Sosire în destinația

Constanţa , Județul Constanța

Există 19 trenuri disponibile pe această rută, dintre care 15 trenuri de la Căile Ferate Române (C.F.R) și 4 trenuri ale companiilor private Transferoviar Călători, Regio Călători și Astra Trans Carpatic.

04:30 AM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8800 Durată călătorie 1h 38m Distanță parcursă 43 km
06:08 AM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
05:37 AM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8370 Durată călătorie 1h 19m Distanță parcursă 43 km
06:56 AM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
06:44 AM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8802 Durată călătorie 1h 31m Distanță parcursă 43 km
08:15 AM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
08:14 AM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8804 Durată călătorie 1h 35m Distanță parcursă 43 km
09:49 AM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
11:04 AM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8806 Durată călătorie 1h 35m Distanță parcursă 43 km
12:39 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
12:43 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8808 Durată călătorie 1h 32m Distanță parcursă 43 km
14:15 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
13:33 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
IR-10084 Durată călătorie 1h 23m Distanță parcursă 43 km
14:56 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
14:15 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
IR-11086 Durată călătorie 1h 14m Distanță parcursă 43 km
15:29 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
14:58 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
IR-11506 Durată călătorie 1h 18m Distanță parcursă 43 km
16:16 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
15:26 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-1942 Durată călătorie 1h 26m Distanță parcursă 43 km
16:52 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
15:26 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8810 Durată călătorie 1h 26m Distanță parcursă 43 km
16:52 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
15:55 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8812 Durată călătorie 1h 30m Distanță parcursă 43 km
17:25 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
17:28 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8816 Durată călătorie 1h 29m Distanță parcursă 43 km
18:57 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
18:05 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
IR-10086 Durată călătorie 1h 10m Distanță parcursă 43 km
19:15 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
18:20 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8818 Durată călătorie 1h 24m Distanță parcursă 43 km
19:44 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
19:47 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8820 Durată călătorie 1h 28m Distanță parcursă 43 km
21:15 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
19:47 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-1990 Durată călătorie 1h 28m Distanță parcursă 43 km
21:15 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
20:20 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8822 Durată călătorie 1h 25m Distanță parcursă 43 km
21:45 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație
21:41 PM
Mangalia Gară Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Judetul Constanța
R-8824 Durată călătorie 1h 28m Distanță parcursă 43 km
23:09 PM
Constanța Gară Strada Gării, Constanţa, Judetul Constanța
Nu există date din circulație

Căutați și rutele în sens invers?

Vedeți trenurile pentru întoarcere din Constanţa către Mangalia.

Constanţa - Mangalia

Vezi trenuri din Mangalia, Constanța catre ...

Medgidia Constanța
Fetești Ialomița
Țăndărei Ialomița
Timișoara Timiș
Caracal Olt
Filiași Dolj
Baia Mare Maramureș
Buşteni Prahova
Strehaia Mehedinți
Băile Tuşnad Harghita
Gheorgheni Harghita

Vezi trenuri din Constanţa, Constanța catre ...

Petroșani Hunedoara
Slatina Olt
Suceava Suceava
Câmpina Prahova
Ulmeni Maramureș
Călăraşi Călărași
Timișoara Timiș
Miercurea Ciuc Harghita
Cernavodă Constanța
Topliţa Harghita
Sibiu Sibiu