Acasă Fundulea Lehliu Gară

Mersul trenurilor Fundulea - Lehliu Gară

Trenuri de călători ce pleacă astăzi, Joi, 01 Iunie 2023 de la Fundulea cu destinația Lehliu Gară actualizate la zi.

Lehliu Gară - Fundulea

Plecări trenuri din

Fundulea , Județul Călărași

Durată

Durată aproximativă călătorie 23 min

Distanță

Distantă medie parcursă 28 km

Sosire în destinația

Lehliu Gară , Județul Călărași

Există 11 trenuri disponibile pe această rută, dintre care 8 trenuri de la Căile Ferate Române (C.F.R) și 3 trenuri ale companiilor private Transferoviar Călători și Regio Călători.

07:07 AM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
R-8001 Durată călătorie 23 min Distanță parcursă 28 km
07:30 AM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Fără întârziere la sosirea în Constanța.
08:14 AM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
R-8003 Durată călătorie 22 min Distanță parcursă 28 km
 
Circulă doar in anumite zile
08:36 AM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Nu există date din circulație
08:58 AM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
R-10181 Durată călătorie 26 min Distanță parcursă 28 km
09:24 AM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Fără întârziere la sosirea în Fetești.
12:04 PM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
IR-1881 Durată călătorie 14 min Distanță parcursă 28 km
12:18 PM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Fără întârziere la sosirea în Constanța.
13:05 PM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
IR-1883 Durată călătorie 14 min Distanță parcursă 28 km
13:19 PM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Fără întârziere la trecerea fără oprire prin Saligny.
14:42 PM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
R-8005 Durată călătorie 21 min Distanță parcursă 28 km
 
Circulă doar in anumite zile
15:03 PM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Nu există date din circulație
17:40 PM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
R-8007 Durată călătorie 21 min Distanță parcursă 28 km
18:01 PM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Nu există date din circulație
18:53 PM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
R-10183 Durată călătorie 35 min Distanță parcursă 28 km
19:28 PM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Nu există date din circulație
19:04 PM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
IR-1887 Durată călătorie 14 min Distanță parcursă 28 km
19:18 PM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Nu există date din circulație
21:13 PM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
R-8009 Durată călătorie 22 min Distanță parcursă 28 km
 
Circulă doar in anumite zile
21:35 PM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Nu există date din circulație
21:42 PM
Fundulea Gară Fundulea, Judetul Călărași
RE-11081 Durată călătorie 18 min Distanță parcursă 28 km
22:00 PM
Lehliu Gară Strada Competrolului, Lehliu Gară, Judetul Călărași
Nu există date din circulație

Căutați și rutele în sens invers?

Vedeți trenurile pentru întoarcere din Lehliu Gară către Fundulea.

Lehliu Gară - Fundulea

Vezi trenuri din Fundulea, Călărași catre ...

Constanţa Constanța
București București
Lehliu Gară Călărași
Cernavodă Constanța
Fetești Ialomița
Medgidia Constanța
Pantelimon Ilfov

Vezi trenuri din Lehliu Gară, Călărași catre ...

Sinaia Prahova
Pantelimon Ilfov
Fundulea Călărași
Buşteni Prahova
București București
Cernavodă Constanța
Azuga Prahova
Predeal Brașov
Ploiești Prahova
Braşov Brașov
Medgidia Constanța
Câmpina Prahova