R·4020 Trenul Regio R 4020

Trenul Regio cu numărul 4020 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 193 km în aproximativ 4h 10m de la Baia Mare la Cluj-Napoca, oprește in 22 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·4020 Călătoria

 

Baia Mare , Județul Maramureș
07:20 AM
4 ore și 10 minute
Cluj-Napoca , Județul Cluj
11:30 AM
46 de km/oră
193 KM

R·4020 Rută

Traseul trenului Regio 4020 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Baia Mare (Gară)

Strada Gării, Baia Mare, Județul Maramureș MM

0 km
 
07:20 AM
Parcurge 15 km în 15 minute
07:35 AM
Staționează un minut

Satulung pe Someș (Gară)

Satulung, Județul Maramureș MM

15 km
 
07:36 AM
Parcurge 4 km în 5 minute
07:41 AM
Staționează un minut

Fersig hc (Haltă de călători)

Fersig, Județul Maramureș MM

19 km
 
07:42 AM
Parcurge 6 km în 6 minute
07:48 AM
Staționează un minut

Mireșu Mare hm (Haltă de mişcare)

Mireșu Mare, Județul Maramureș MM

25 km
 
07:49 AM
Parcurge 6 km în 6 minute
07:55 AM
Staționează un minut

Ulmeni Sălaj (Gară)

Strada Gării, Ulmeni, Județul Maramureș MM

31 km
 
07:56 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
07:59 AM
Staționează un minut

Țicău hc (Haltă de călători)

Țicău, Județul Maramureș MM

34 km
 
08:00 AM
Parcurge 6 km în 7 minute
08:07 AM
Staționează un minut

Benesat (Gară)

Benesat, Județul Sălaj SJ

40 km
 
08:08 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
08:11 AM
Staționează un minut

Aluniș Sălaj hc (Haltă de călători)

Aluniș, Județul Sălaj SJ

43 km
 
08:12 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
08:15 AM
Staționează un minut

Inău hc (Haltă de călători)

Inău, Județul Sălaj SJ

46 km
 
08:16 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
08:20 AM
Staționează 10 minute

Someș Odorhei (Gară)

Someș-Odorhei, Județul Sălaj SJ

49 km
 
08:30 AM
Parcurge 9 km în 9 minute
08:39 AM
Staționează 4 minute

Jibou (Gară)

Strada 22 Decembrie 1989, Jibou, Județul Sălaj SJ

58 km
 
08:43 AM
Parcurge 7 km în 7 minute
08:50 AM
Staționează un minut

Surduc Sălaj (Gară)

Surduc, Județul Sălaj SJ

65 km
 
08:51 AM
Parcurge 4 km în 6 minute
08:57 AM
Staționează un minut

Ciocmani hc (Haltă de călători)

Ciocmani, Județul Sălaj SJ

69 km
 
08:58 AM
Parcurge 4 km în 6 minute
09:04 AM
Staționează un minut

Băbuțeni (Gară)

Băbeni, Județul Sălaj SJ

73 km
 
09:05 AM
Parcurge 3 km în 7 minute
09:12 AM
Staționează un minut

Cuciulat (Gară)

Cuciulat, Județul Sălaj SJ

76 km
 
09:13 AM
Parcurge 5 km în 10 minute
09:23 AM
Staționează un minut

Letca (Gară)

Letca, Județul Sălaj SJ

81 km
 
09:24 AM
Parcurge 7 km în 8 minute
09:32 AM
Staționează un minut

Răstoci (Gară)

Răstoci, Județul Sălaj SJ

88 km
 
09:33 AM
Parcurge 7 km în 7 minute
09:40 AM
Staționează un minut

Ileanda (Gară)

Ileanda, Județul Sălaj SJ

95 km
 
09:41 AM
Parcurge 16 km în 15 minute
09:56 AM
Staționează un minut

Gâlgău (Gară)

Gâlgău, Județul Sălaj SJ

111 km
 
09:57 AM
Parcurge 17 km în 15 minute
10:12 AM
Staționează un minut

Cășeiu Hm (Haltă de mişcare)

Cășeiu, Județul Cluj CJ

128 km
 
10:13 AM
Parcurge 6 km în 8 minute
10:21 AM
Staționează 2 minute

Dej Călători (Gară)

Strada 1 Mai, Dej, Județul Cluj CJ

134 km
 
10:23 AM
Parcurge 14 km în 19 minute
10:42 AM
Staționează 2 minute

Gherla (Gară)

Strada Victoriei , Gherla, Județul Cluj CJ

148 km
 
10:44 AM
Parcurge 45 de km în 46 de minute
11:30 AM
 
Ajunge la destinatia finală

Cluj Napoca (Gară)

Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

193 km

R·4020 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

R·4020 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.