R·8662 Trenul Regio R 8662

Trenul Regio cu numărul 8662 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 179 km în aproximativ 3h 44m de la Constanţa la Tulcea, oprește in 18 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·8662 Călătoria

 

Constanţa , Județul Constanța
15:59 PM
3 ore și 44 de minute
Tulcea , Județul Tulcea
19:43 PM
48 de km/oră
179 KM

R·8662 Rută

Traseul trenului Regio 8662 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Constanța (Gară)

Strada Gării, Constanţa, Județul Constanța CT

0 km
 
15:59 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
16:05 PM
Staționează un minut

Palas (Gară)

Strada Locotenent Petre Mănoiu, Constanţa, Județul Constanța CT

4 km
 
16:06 PM
Parcurge 11 km în 8 minute
16:14 PM
Staționează un minut

Murfatlar hc (Haltă de călători)

Valu lui Traian, Județul Constanța CT

15 km
 
16:15 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
16:20 PM
Staționează un minut

Basarabi (Gară)

Calea București, Murfatlar, Județul Constanța CT

18 km
 
16:21 PM
Parcurge 5 km în 4 minute
16:25 PM
Staționează un minut

Poarta Albă hc (Haltă de călători)

Poarta Albă, Județul Constanța CT

23 km
 
16:26 PM
Parcurge 7 km în 5 minute
16:31 PM
Staționează un minut

Castelu hc (Haltă de călători)

Castelu, Județul Constanța CT

30 km
 
16:32 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
16:38 PM
Staționează 3 minute

Medgidia (Gară)

Strada Vasile Lupu, Medgidia, Județul Constanța CT

35 km
 
16:41 PM
Parcurge 19 km în 19 minute
17:00 PM
Staționează un minut

Nicolae Bălcescu (Gară)

Nicolae Bălcescu, Județul Constanța CT

54 km
 
17:01 PM
Parcurge 15 km în 15 minute
17:16 PM
Staționează un minut

Târgușor Dobrogea (Gară)

Târgușor, Județul Constanța CT

69 km
 
17:17 PM
Parcurge 20 de km în 18 minute
17:35 PM
Staționează un minut

Cogealac (Gară)

Cogealac, Județul Constanța CT

89 km
 
17:36 PM
Parcurge 18 km în 20 de minute
17:56 PM
Staționează un minut

Mihai Viteazu (Gară)

Mihai Viteazu, Județul Constanța CT

107 km
 
17:57 PM
Parcurge 10 km în 12 minute
18:09 PM
Staționează un minut

Baia Dobrogea (Gară)

Baia, Județul Tulcea TL

117 km
 
18:10 PM
Parcurge 6 km în 7 minute
18:17 PM
Staționează un minut

Ceamurlia de Jos Hm (Haltă de mişcare)

Ceamurlia de Jos, Județul Tulcea TL

123 km
 
18:18 PM
Parcurge 17 km în 17 minute
18:35 PM
Staționează un minut

Babadag (Gară)

Strada Gării, Babadag, Județul Tulcea TL

140 km
 
18:36 PM
Parcurge 9 km în 14 minute
18:50 PM
Staționează un minut

Zebil (Gară)

Zebil, Județul Tulcea TL

149 km
 
18:51 PM
Parcurge 9 km în 13 minute
19:04 PM
Staționează un minut

Mihail Kogălniceanu (Gară)

Mihail Kogălniceanu, Județul Tulcea TL

158 km
 
19:05 PM
Parcurge 8 km în 12 minute
19:17 PM
Staționează un minut

Cataloi (Gară)

Cataloi, Județul Tulcea TL

166 km
 
19:18 PM
Parcurge 9 km în 15 minute
19:33 PM
Staționează un minut

Tulcea Mărfuri (Gară)

Șoseaua Gării de Mărfuri, Tulcea, Județul Tulcea TL

175 km
 
19:34 PM
Parcurge 4 km în 9 minute
19:43 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Tulcea Oraș (Gară)

Strada Portului, Tulcea, Județul Tulcea TL

179 km

R·8662 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

R·8662 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.