R·7566 Trenul Regio R 7566

Trenul Regio cu numărul 7566 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 104 km în aproximativ 2h 25m de la Galați la Mărășești, oprește in 18 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·7566 Călătoria

 

Galați , Județul Galați
04:18 AM
2 ore și 25 de minute
Mărășești , Județul Vrancea
06:43 AM
43 de km/oră
104 KM

R·7566 Rută

Traseul trenului Regio 7566 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Galați (Gară)

Strada Gării, Galați, Județul Galați GL

0 km
 
04:18 AM
Parcurge 7 km în 12 minute
04:30 AM
Staționează un minut

Filești (Gară)

Strada Constantin Nottara, Galați, Județul Galați GL

7 km
 
04:31 AM
Parcurge 5 km în 6 minute
04:37 AM
Staționează un minut

Barboși (Gară)

Strada Lunca Siretului, Galați, Județul Galați GL

12 km
 
04:38 AM
Parcurge 21 de km în 23 de minute
05:01 AM
Staționează un minut

Independența (Gară)

Independența, Județul Galați GL

33 km
 
05:02 AM
Parcurge 6 km în 6 minute
05:08 AM
Staționează un minut

Piscu hc (Haltă de călători)

Piscu, Județul Galați GL

39 km
 
05:09 AM
Parcurge 4 km în 4 minute
05:13 AM
Staționează un minut

Vameș (Gară)

Vameș, Județul Galați GL

43 km
 
05:14 AM
Parcurge 6 km în 6 minute
05:20 AM
Staționează un minut

Tudor Vladimirescu hc (Haltă de călători)

Tudor Vladimirescu, Județul Galați GL

49 km
 
05:21 AM
Parcurge 4 km în 5 minute
05:26 AM
Staționează un minut

Hanu Conachi (Gară)

Hanu Conachi, Județul Galați GL

53 km
 
05:27 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
05:32 AM
Staționează un minut

Șerbănești hc (Haltă de călători)

Șerbănești, Județul Galați GL

58 km
 
05:33 AM
Parcurge 2 km în 3 minute
05:36 AM
Staționează un minut

Liești (Gară)

Liești, Județul Galați GL

60 km
 
05:37 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
05:41 AM
Staționează un minut

Bucești hc (Haltă de călători)

Bucești, Județul Galați GL

63 km
 
05:42 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
05:47 AM
Staționează un minut

Ivești (Gară)

Ivești, Județul Galați GL

66 km
 
05:48 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
05:53 AM
Staționează un minut

Umbrărești Hm (Haltă de mişcare)

Umbrărești-Deal, Județul Galați GL

71 km
 
05:54 AM
Parcurge 5 km în 6 minute
06:00 AM
Staționează un minut

Barcea (Gară)

Barcea, Județul Galați GL

76 km
 
06:01 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
06:04 AM
Staționează un minut

Malu Alb hc (Haltă de călători)

Malu Alb, Județul Galați GL

79 km
 
06:05 AM
Parcurge 6 km în 9 minute
06:14 AM
Staționează un minut

Tecuci (Gară)

Strada Mihail Kogălniceanu, Tecuci, Județul Galați GL

85 km
 
06:15 AM
Parcurge 7 km în 9 minute
06:24 AM
Staționează un minut

Cosmești (Gară)

Cosmești, Județul Galați GL

92 km
 
06:25 AM
Parcurge 5 km în 8 minute
06:33 AM
Staționează un minut

General Eremia Grigorescu (Gară)

Doaga, Județul Vrancea VN

97 km
 
06:34 AM
Parcurge 7 km în 9 minute
06:43 AM
 
Ajunge la destinatia finală

Mărășești (Gară)

Strada Doinei, Mărășești, Județul Vrancea VN

104 km

R·7566 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

R·7566 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.