R·5608 Trenul Regio R 5608

Trenul Regio cu numărul 5608 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 140 km în aproximativ 2h 54m de la Suceava la Iași, oprește in 20 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·5608 Călătoria

 

Suceava , Județul Suceava
17:21 PM
2 ore și 54 de minute
Iași , Județul Iași
20:15 PM
48 de km/oră
140 KM

R·5608 Rută

Traseul trenului Regio 5608 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Suceava Nord (Gară)

Strada Gării Nr. 21, Suceava, Județul Suceava SV

0 km
 
17:21 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
17:26 PM
Staționează 2 minute

Suceava (Gară)

Strada Nicolae Iorga Nr. 7, Suceava, Județul Suceava SV

3 km
 
17:28 PM
Parcurge 8 km în 7 minute
17:35 PM
Staționează un minut

Văratec (Gară)

Văratec, Județul Suceava SV

11 km
 
17:36 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
17:42 PM
Staționează un minut

Verești (Gară)

Drumul Județean DJ 290 , Verești, Județul Suceava SV

18 km
 
17:43 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
17:49 PM
Staționează un minut

Bănești Suceava hc (Haltă de călători)

Bănești, Județul Suceava SV

25 km
 
17:50 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
17:56 PM
Staționează un minut

Liteni (Gară)

Strada Mihail Sadoveanu, Liteni, Județul Suceava SV

32 km
 
17:57 PM
Parcurge 5 km în 5 minute
18:02 PM
Staționează un minut

Corni hc (Haltă de călători)

Corni, Județul Suceava SV

37 km
 
18:03 PM
Parcurge 6 km în 6 minute
18:09 PM
Staționează un minut

Dolhasca (Gară)

Strada Gării, Dolhasca, Județul Suceava SV

43 km
 
18:10 PM
Parcurge 5 km în 5 minute
18:15 PM
Staționează un minut

Probota hc (Haltă de călători)

Probota, Județul Suceava SV

48 km
 
18:16 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
18:23 PM
Staționează un minut

Lespezi (Gară)

Lespezi, Județul Iași IS

53 km
 
18:24 PM
Parcurge 5 km în 5 minute
18:29 PM
Staționează un minut

Lunca Siretului hc (Haltă de călători)

Lunca, Județul Botoșani BT

58 km
 
18:30 PM
Parcurge 6 km în 6 minute
18:36 PM
Staționează 14 minute

Pașcani (Gară)

Strada Gării, Pașcani, Județul Iași IS

64 km
 
18:50 PM
Parcurge 15 km în 14 minute
19:04 PM
Staționează un minut

Ruginoasa (Gară)

Ruginoasa, Județul Iași IS

79 km
 
19:05 PM
Parcurge 7 km în 7 minute
19:12 PM
Staționează un minut

Costești Iași hc (Haltă de călători)

Costești, Județul Iași IS

86 km
 
19:13 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
19:18 PM
Staționează un minut

Pietrișu hc (Haltă de călători)

89 km
 
19:19 PM
Parcurge 6 km în 6 minute
19:25 PM
Staționează un minut

Târgu Frumos (Gară)

Strada 22 Decembrie 1989, Târgu Frumos, Județul Iași IS

95 km
 
19:26 PM
Parcurge 11 km în 10 minute
19:36 PM
Staționează un minut

Sârca (Gară)

Sârca, Județul Iași IS

106 km
 
19:37 PM
Parcurge 6 km în 6 minute
19:43 PM
Staționează un minut

Budăi hc (Haltă de călători)

Budăi, Județul Iași IS

112 km
 
19:44 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
19:51 PM
Staționează un minut

Podu Iloaiei (Gară)

Strada Gării, Podu Iloaiei, Județul Iași IS

117 km
 
19:52 PM
Parcurge 9 km în 7 minute
19:59 PM
Staționează un minut

Lețcani (Gară)

Lețcani, Județul Iași IS

126 km
 
20:00 PM
Parcurge 14 km în 15 minute
20:15 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Iași (Gară)

Strada Gării, Nr. 1, Iași, Județul Iași IS

140 km

R·5608 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

R·5608 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.