R·5050 Trenul Regio R 5050

Trenul Regio cu numărul 5050 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 185 km în aproximativ 4h 7m de la Adjud la Ploiești, oprește in 27 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·5050 Călătoria

 

Adjud , Județul Vrancea
05:07 AM
4 ore și 7 minute
Ploiești , Județul Prahova
09:14 AM
45 de km/oră
185 KM

R·5050 Rută

Traseul trenului Regio 5050 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Adjud (Gară)

Bulevardul Gării Nr. 1, Adjud, Județul Vrancea VN

0 km
 
05:07 AM
Parcurge 8 km în 6 minute
05:13 AM
Staționează un minut

Domnești Târg hc (Haltă de călători)

Domnești-Sat, Județul Vrancea VN

8 km
 
05:14 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
05:19 AM
Staționează un minut

Pufești (Gară)

Pufești, Județul Vrancea VN

11 km
 
05:20 AM
Parcurge 5 km în 4 minute
05:24 AM
Staționează un minut

Călimănești Vrancea h (Haltă)

Călimănești, Județul Vrancea VN

16 km
 
05:25 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
05:28 AM
Staționează un minut

Pădureni Putna (Gară)

Pădureni (Mărășești), Județul Vrancea VN

19 km
 
05:29 AM
Parcurge 6 km în 8 minute
05:37 AM
Staționează un minut

Mărășești (Gară)

Strada Doinei, Mărășești, Județul Vrancea VN

25 km
 
05:38 AM
Parcurge 8 km în 9 minute
05:47 AM
Staționează un minut

Putna Seacă (Gară)

Putna Seacă, Județul Vrancea VN

33 km
 
05:48 AM
Parcurge 12 km în 15 minute
06:03 AM
Staționează 2 minute

Focșani (Gară)

Piața Gării, Focșani, Județul Vrancea VN

45 km
 
06:05 AM
Parcurge 8 km în 9 minute
06:14 AM
Staționează un minut

Cotești (Gară)

53 km
 
06:15 AM
Parcurge 8 km în 10 minute
06:25 AM
Staționează un minut

Gugești (Gară)

Gugești, Județul Vrancea VN

61 km
 
06:26 AM
Parcurge 7 km în 10 minute
06:36 AM
Staționează un minut

Sihlea (Gară)

Sihlea, Județul Vrancea VN

68 km
 
06:37 AM
Parcurge 7 km în 7 minute
06:44 AM
Staționează un minut

Voetin (Gară)

Voetin, Județul Vrancea VN

75 km
 
06:45 AM
Parcurge 8 km în 10 minute
06:55 AM
Staționează un minut

Râmnicu Sărat (Gară)

Strada Horia, Râmnicu Sărat, Județul Buzău BZ

83 km
 
06:56 AM
Parcurge 11 km în 10 minute
07:06 AM
Staționează un minut

Zoița Hm (Haltă de mişcare)

Zoița, Județul Buzău BZ

94 km
 
07:07 AM
Parcurge 11 km în 10 minute
07:17 AM
Staționează un minut

Boboc (Gară)

Gara Bobocu, Județul Buzău BZ

105 km
 
07:18 AM
Parcurge 11 km în 11 minute
07:29 AM
Staționează 12 minute

Buzău (Gară)

Bulevardul Gării Nr. 42, Buzău, Județul Buzău BZ

116 km
 
07:41 AM
Parcurge 11 km în 10 minute
07:51 AM
Staționează un minut

Băile Sărata Monteoru hc (Haltă de călători)

Stâlpu, Județul Buzău BZ

127 km
 
07:52 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
07:57 AM
Staționează un minut

Ulmeni (Gară)

Ulmeni, Județul Buzău BZ

132 km
 
07:58 AM
Parcurge 4 km în 4 minute
08:02 AM
Staționează un minut

Clondiru (Gară)

Clondiru, Județul Buzău BZ

136 km
 
08:03 AM
Parcurge 8 km în 8 minute
08:11 AM
Staționează un minut

Săhăteni (Gară)

Săhăteni, Județul Buzău BZ

144 km
 
08:12 AM
Parcurge 7 km în 8 minute
08:20 AM
Staționează un minut

Mizil (Gară)

Bulevardul Gării, Mizil, Județul Prahova PH

151 km
 
08:21 AM
Parcurge 7 km în 7 minute
08:28 AM
Staționează un minut

Inotești (Gară)

Inotești, Județul Prahova PH

158 km
 
08:29 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
08:34 AM
Staționează un minut

Tomșani hc (Haltă de călători)

Tomșani, Județul Prahova PH

163 km
 
08:35 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
08:40 AM
Staționează un minut

Cricov (Gară)

Albești-Paleologu, Județul Prahova PH

168 km
 
08:41 AM
Parcurge 2 km în 3 minute
08:44 AM
Staționează un minut

Muru hc (Haltă de călători)

Albești-Muru, Județul Prahova PH

170 km
 
08:45 AM
Parcurge 4 km în 10 minute
08:55 AM
Staționează un minut

Valea Călugărească (Gară)

Valea Călugărească, Județul Prahova PH

174 km
 
08:56 AM
Parcurge 7 km în 10 minute
09:06 AM
Staționează un minut

Ploiești Est (Gară)

Strada Titan, Ploiești, Județul Prahova PH

181 km
 
09:07 AM
Parcurge 4 km în 7 minute
09:14 AM
 
Ajunge la destinatia finală

Ploiești Sud (Gară)

Strada Depoului, Nr. 2, Ploiești, Județul Prahova PH

185 km

R·5050 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

R·5050 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.