R·4118 Trenul Regio R 4118

Trenul Regio cu numărul 4118 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 223 km în aproximativ 6h 50m de la Sighetu Marmaţiei la Cluj-Napoca, oprește in 46 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·4118 Călătoria

 

Sighetu Marmaţiei , Județul Maramureș
23:30 PM
6 ore și 50 de minute
Cluj-Napoca , Județul Cluj
06:20 AM
33 de km/oră
223 KM

R·4118 Rută

Traseul trenului Regio 4118 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Sighetu Marmației (Gară)

Strada Gării, Sighetu Marmaţiei, Județul Maramureș MM

0 km
 
23:30 PM
Parcurge 2 km în 5 minute
23:35 PM
Staționează un minut

Cămara Sighet (Gară)

Strada Dragoș Vodă, Sighetu Marmaţiei, Județul Maramureș MM

2 km
 
23:36 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
23:42 PM
Staționează un minut

Tisa h (Haltă)

Tisa, Județul Maramureș MM

6 km
 
23:43 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
23:46 PM
Staționează un minut

Crăciunești hc (Haltă de călători)

Crăciunești, Județul Maramureș MM

8 km
 
23:47 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
23:53 PM
Staționează un minut

Bocicoi (Gară)

Bocicoiu Mare, Județul Maramureș MM

12 km
 
23:54 PM
Parcurge 2 km în 4 minute
23:58 PM
Staționează un minut

Lunca la Tisa hc (Haltă de călători)

Lunca la Tisa, Județul Maramureș MM

14 km
 
23:59 PM
Parcurge 11 km în 23 de ore și 43 de minute
00:16 AMziua următoare
Staționează 20 de minute

Valea Vișeului (Gară)

Valea Vișeului, Județul Maramureș MM

25 km
 
00:36 AM
Parcurge 8 km în 14 minute
00:50 AMziua următoare
Staționează un minut

Vișeu Bistra hc (Haltă de călători)

Bistra, Județul Maramureș MM

33 km
 
00:51 AM
Parcurge 5 km în 7 minute
00:58 AMziua următoare
Staționează un minut

Petrova Hm (Haltă de mişcare)

Petrova, Județul Maramureș MM

38 km
 
00:59 AM
Parcurge 7 km în 14 minute
01:13 AMziua următoare
Staționează un minut

Leordina (Gară)

Leordina, Județul Maramureș MM

45 km
 
01:14 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
01:19 AMziua următoare
Staționează un minut

Leordina hc (Haltă de călători)

Leordina, Județul Maramureș MM

48 km
 
01:20 AM
Parcurge 6 km în 9 minute
01:29 AMziua următoare
Staționează un minut

Bocicoel hc (Haltă de călători)

Bocicoel, Județul Maramureș MM

54 km
 
01:30 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
01:35 AMziua următoare
Staționează 2 minute

Vișeu de Jos (Gară)

Vișeu de Jos, Județul Maramureș MM

57 km
 
01:37 AM
Parcurge 9 km în 11 minute
01:48 AMziua următoare
Staționează un minut

Iza Hm (Haltă de mişcare)

Strada Gării, Săliştea de Sus, Județul Maramureș MM

66 km
 
01:49 AM
Parcurge 7 km în 11 minute
02:00 AMziua următoare
Staționează un minut

Săcel (Gară)

Săcel, Județul Maramureș MM

73 km
 
02:01 AM
Parcurge 8 km în 12 minute
02:13 AMziua următoare
Staționează un minut

Dealu Ștefăniței (Gară)

Dealu Ștefăniței, Județul Bistrița-Năsăud BN

81 km
 
02:14 AM
Parcurge 6 km în 9 minute
02:23 AMziua următoare
Staționează un minut

Romuli Hm (Haltă de mişcare)

Romuli, Județul Bistrița-Năsăud BN

87 km
 
02:24 AM
Parcurge 7 km în 10 minute
02:34 AMziua următoare
Staționează un minut

Fiad Hm (Haltă de mişcare)

Fiad, Județul Bistrița-Năsăud BN

94 km
 
02:35 AM
Parcurge 4 km în 7 minute
02:42 AMziua următoare
Staționează un minut

Fiezel (Gară)

Fiad, Județul Bistrița-Năsăud BN

98 km
 
02:43 AM
Parcurge 5 km în 7 minute
02:50 AMziua următoare
Staționează un minut

Telciu Hm (Haltă de mişcare)

Telciu, Județul Bistrița-Năsăud BN

103 km
 
02:51 AM
Parcurge 6 km în 9 minute
03:00 AMziua următoare
Staționează un minut

Coșbuc (Gară)

Coșbuc, Județul Bistrița-Năsăud BN

109 km
 
03:01 AM
Parcurge 9 km în 14 minute
03:15 AMziua următoare
Staționează un minut

Salva (Gară)

Salva, Județul Bistrița-Năsăud BN

118 km
 
03:16 AM
Parcurge 7 km în 9 minute
03:25 AMziua următoare
Staționează un minut

Nimigea (Gară)

Nimigea, Județul Bistrița-Năsăud BN

125 km
 
03:26 AM
Parcurge 2 km în 4 minute
03:30 AMziua următoare
Staționează un minut

Nimigea hc (Haltă de călători)

Nimigea, Județul Bistrița-Năsăud BN

127 km
 
03:31 AM
Parcurge 4 km în 6 minute
03:37 AMziua următoare
Staționează un minut

Mogoșeni Hm (Haltă de mişcare)

Mogoșeni, Județul Bistrița-Năsăud BN

131 km
 
03:38 AM
Parcurge 2 km în 3 minute
03:41 AMziua următoare
Staționează un minut

Cociu hc (Haltă de călători)

Cociu, Județul Bistrița-Năsăud BN

133 km
 
03:42 AM
Parcurge 7 km în 9 minute
03:51 AMziua următoare
Staționează 5 minute

Beclean pe Someș (Gară)

Strada Bobâlna, Beclean, Județul Bistrița-Năsăud BN

140 km
 
03:56 AM
Parcurge 5 km în 9 minute
04:05 AMziua următoare
Staționează un minut

Coldău (Gară)

Coldău, Județul Bistrița-Năsăud BN

145 km
 
04:06 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
04:09 AMziua următoare
Staționează un minut

Ciceu Cristur hc (Haltă de călători)

Cristeștii Ciceului, Județul Bistrița-Năsăud BN

148 km
 
04:10 AM
Parcurge 2 km în 3 minute
04:13 AMziua următoare
Staționează un minut

Reteag hc (Haltă de călători)

Reteag, Județul Bistrița-Năsăud BN

150 km
 
04:14 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
04:19 AMziua următoare
Staționează un minut

Reteag (Gară)

Reteag, Județul Bistrița-Năsăud BN

153 km
 
04:20 AM
Parcurge 9 km în 9 minute
04:29 AMziua următoare
Staționează un minut

Dej (Gară)

Aleea Ceferiștilor, Dej, Județul Cluj CJ

162 km
 
04:30 AM
Parcurge 2 km în 7 minute
04:37 AMziua următoare
Staționează 17 minute

Dej Călători (Gară)

Strada 1 Mai, Dej, Județul Cluj CJ

164 km
 
04:54 AM
Parcurge 6 km în 8 minute
05:02 AMziua următoare
Staționează un minut

Nima hc (Haltă de călători)

Nima, Județul Cluj CJ

170 km
 
05:03 AM
Parcurge 8 km în 11 minute
05:14 AMziua următoare
Staționează 2 minute

Gherla (Gară)

Strada Victoriei , Gherla, Județul Cluj CJ

178 km
 
05:16 AM
Parcurge 6 km în 6 minute
05:22 AMziua următoare
Staționează un minut

Livada Someș hc (Haltă de călători)

Livada (Iclod), Județul Cluj CJ

184 km
 
05:23 AM
Parcurge 4 km în 6 minute
05:29 AMziua următoare
Staționează un minut

Iclod (Gară)

Iclod, Județul Cluj CJ

188 km
 
05:30 AM
Parcurge 4 km în 3 minute
05:33 AMziua următoare
Staționează un minut

Fundătura hc (Haltă de călători)

Fundătura, Județul Cluj CJ

192 km
 
05:34 AM
Parcurge 3 km în 6 minute
05:40 AMziua următoare
Staționează un minut

Bonțida (Gară)

Bonțida, Județul Cluj CJ

195 km
 
05:41 AM
Parcurge 2 km în 2 minute
05:43 AMziua următoare
Staționează un minut

Răscruci hc (Haltă de călători)

Răscruci, Județul Cluj CJ

197 km
 
05:44 AM
Parcurge 5 km în 6 minute
05:50 AMziua următoare
Staționează un minut

Jucu (Gară)

Juc-Herghelie, Județul Cluj CJ

202 km
 
05:51 AM
Parcurge 6 km în 5 minute
05:56 AMziua următoare
Staționează un minut

Apahida h (Haltă)

Apahida, Județul Cluj CJ

208 km
 
05:57 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
06:01 AMziua următoare
Staționează un minut

Apahida (Gară)

Strada Libertăţii DN1C, Apahida, Județul Cluj CJ

211 km
 
06:02 AM
Parcurge 2 km în 3 minute
06:05 AMziua următoare
Staționează un minut

Dezmir hc (Haltă de călători)

Dezmir, Județul Cluj CJ

213 km
 
06:06 AM
Parcurge 4 km în 3 minute
06:09 AMziua următoare
Staționează un minut

Cluj Napoca Est (Gară)

Calea Someșeni, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

217 km
 
06:10 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
06:14 AMziua următoare
Staționează un minut

Clujana h (Haltă)

Strada Câmpul Pâinii, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

220 km
 
06:15 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
06:20 AMziua următoare
 
Ajunge la destinatia finală

Cluj Napoca (Gară)

Strada Piața Gării, Nr. 2-3, Cluj-Napoca, Județul Cluj CJ

223 km

R·4118 Restricții

Trenul R-4118 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Astăzi 23 Mai fără restricții
Mâine 24 Mai fără restricții
Sâmbătă 25 Mai nu circulă
Duminică 26 Mai fără restricții
Luni 27 Mai fără restricții

CFR Călători

R·4118 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.