R·3533 Trenul Regio R 3533

Trenul Regio cu numărul 3533 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 167 km în aproximativ 5h 0m de la Braşov la Mediaș, oprește in 27 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·3533 Călătoria

 

Trenul R-3533 nu circulă Astăzi 20 Iulie.
Braşov , Județul Brașov
16:14 PM
5 ore
Mediaș , Județul Sibiu
21:14 PM
33 de km/oră
167 KM

R·3533 Rută

Traseul trenului Regio 3533 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Brașov (Gară)

Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Județul Brașov BV

0 km
 
16:14 PM
Parcurge 6 km în 11 minute
16:25 PM
Staționează un minut

Stupini Hm (Haltă de mişcare)

Sânpetru, Județul Brașov BV

6 km
 
16:26 PM
Parcurge 6 km în 11 minute
16:37 PM
Staționează un minut

Bod (Gară)

Colonia Bod, Județul Brașov BV

12 km
 
16:38 PM
Parcurge 9 km în 18 minute
16:56 PM
Staționează un minut

Feldioara (Gară)

Feldioara, Județul Brașov BV

21 km
 
16:57 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
17:01 PM
Staționează un minut

Rotbav hc (Haltă de călători)

Rotbav, Județul Brașov BV

24 km
 
17:02 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
17:08 PM
Staționează un minut

Vadu Roșu h (Haltă)

Arini, Județul Brașov BV

28 km
 
17:09 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
17:14 PM
Staționează un minut

Măierus hc (Haltă de călători)

Măieruș, Județul Brașov BV

31 km
 
17:15 PM
Parcurge 6 km în 10 minute
17:25 PM
Staționează un minut

Apața (Gară)

Apața, Județul Brașov BV

37 km
 
17:26 PM
Parcurge 6 km în 9 minute
17:35 PM
Staționează un minut

Ormeniș hc (Haltă de călători)

Ormeniș, Județul Brașov BV

43 km
 
17:36 PM
Parcurge 6 km în 10 minute
17:46 PM
Staționează un minut

Augustin (Gară)

Augustin, Județul Brașov BV

49 km
 
17:47 PM
Parcurge 11 km în 16 minute
18:03 PM
Staționează 5 minute

Racoș (Gară)

Racoș, Județul Brașov BV

60 km
 
18:08 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
18:14 PM
Staționează un minut

Mateiaș hc (Haltă de călători)

Mateiaș, Județul Brașov BV

64 km
 
18:15 PM
Parcurge 10 km în 17 minute
18:32 PM
Staționează un minut

Rupea (Gară)

Strada Muncii, Rupea, Județul Brașov BV

74 km
 
18:33 PM
Parcurge 9 km în 14 minute
18:47 PM
Staționează un minut

Cața Hm (Haltă de mişcare)

Cața, Județul Brașov BV

83 km
 
18:48 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
18:55 PM
Staționează un minut

Paloș Ardeal hc (Haltă de călători)

Paloș, Județul Brașov BV

88 km
 
18:56 PM
Parcurge 4 km în 11 minute
19:07 PM
Staționează un minut

Beia (Gară)

Beia, Județul Brașov BV

92 km
 
19:08 PM
Parcurge 9 km în 13 minute
19:21 PM
Staționează un minut

Archita Hm (Haltă de mişcare)

Archita, Județul Mureș MS

101 km
 
19:22 PM
Parcurge 10 km în 14 minute
19:36 PM
Staționează un minut

Mureni (Gară)

Mureni, Județul Mureș MS

111 km
 
19:37 PM
Parcurge 3 km în 7 minute
19:44 PM
Staționează un minut

Saschiz h (Haltă)

Saschiz, Județul Mureș MS

114 km
 
19:45 PM
Parcurge 4 km în 7 minute
19:52 PM
Staționează un minut

Vânatori (Gară)

Vânători, Județul Mureș MS

118 km
 
19:53 PM
Parcurge 5 km în 11 minute
20:04 PM
Staționează un minut

Albești Târnava (Gară)

Albești, Județul Mureș MS

123 km
 
20:05 PM
Parcurge 5 km în 13 minute
20:18 PM
Staționează 15 minute

Sighișoara (Gară)

Strada Libertății, Sighişoara, Județul Mureș MS

128 km
 
20:33 PM
Parcurge 10 km în 9 minute
20:42 PM
Staționează un minut

Daneș (Gară)

Daneș, Județul Mureș MS

138 km
 
20:43 PM
Parcurge 5 km în 5 minute
20:48 PM
Staționează un minut

Luna h (Haltă)

Hoghilag, Județul Sibiu SB

143 km
 
20:49 PM
Parcurge 6 km în 5 minute
20:54 PM
Staționează un minut

Dumbrăveni (Gară)

Dumbrăveni, Județul Sibiu SB

149 km
 
20:55 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
21:01 PM
Staționează un minut

Ațel (Gară)

Alma, Județul Sibiu SB

156 km
 
21:02 PM
Parcurge 6 km în 5 minute
21:07 PM
Staționează un minut

Brătei hc (Haltă de călători)

Brateiu, Județul Sibiu SB

162 km
 
21:08 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
21:14 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Mediaș (Gară)

Strada Unirii , Mediaș, Județul Sibiu SB

167 km

R·3533 Restricții

Trenul R-3533 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Astăzi 20 Iulie nu circulă
Mâine 21 Iulie nu circulă
Luni 22 Iulie fără restricții
Marți 23 Iulie fără restricții
Miercuri 24 Iulie fără restricții
Joi 25 Iulie fără restricții
Vineri 26 Iulie fără restricții

CFR Călători

R·3533 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.