R·2030 Trenul Regio R 2030

Trenul Regio cu numărul 2030 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 158 km în aproximativ 3h 23m de la Arad la Simeria, oprește in 28 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·2030 Călătoria

 

Trenul R-2030 nu circulă Astăzi 14 Aprilie.
Arad , Județul Arad
15:31 PM
3 ore și 23 de minute
Simeria , Județul Hunedoara
18:54 PM
47 de km/oră
158 KM

R·2030 Rută

Traseul trenului Regio 2030 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Arad (Gară)

Calea Aurel Vlaicu , Arad, Județul Arad AR

0 km
 
15:31 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
15:37 PM
Staționează un minut

Glogovăț (Gară)

Vladimirescu, Județul Arad AR

7 km
 
15:38 PM
Parcurge 15 km în 10 minute
15:48 PM
Staționează un minut

Ghioroc (Gară)

Ghioroc, Județul Arad AR

22 km
 
15:49 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
15:52 PM
Staționează un minut

Păuliș hc (Haltă de călători)

Păuliș, Județul Arad AR

25 km
 
15:53 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
15:56 PM
Staționează un minut

Păuliș (Gară)

Păuliș, Județul Arad AR

28 km
 
15:57 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
16:03 PM
Staționează un minut

Radna (Gară)

Radna, Județul Arad AR

35 km
 
16:04 PM
Parcurge 9 km în 7 minute
16:11 PM
Staționează un minut

Milova (Gară)

Milova, Județul Arad AR

44 km
 
16:12 PM
Parcurge 7 km în 8 minute
16:20 PM
Staționează un minut

Conop PO (Punct de oprire)

Conop, Județul Arad AR

51 km
 
16:21 PM
Parcurge 8 km în 6 minute
16:27 PM
Staționează un minut

Bârzava Nouă (Gară)

Bârzava, Județul Arad AR

59 km
 
16:28 PM
Parcurge 2 km în 4 minute
16:32 PM
Staționează un minut

Bârzava (Gară)

Bârzava, Județul Arad AR

61 km
 
16:33 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
16:37 PM
Staționează un minut

Căpruța hc (Haltă de călători)

Căpruța, Județul Arad AR

64 km
 
16:38 PM
Parcurge 3 km în 6 minute
16:44 PM
Staționează un minut

Bătuța (Gară)

Bătuța, Județul Arad AR

67 km
 
16:45 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
16:52 PM
Staționează un minut

Valea Mureșului hc (Haltă de călători)

Nicolae Bălcescu, Județul Arad AR

72 km
 
16:53 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
16:59 PM
Staționează un minut

Vărădia (Gară)

Vărădia de Mureș, Județul Arad AR

76 km
 
17:00 PM
Parcurge 3 km în 2 minute
17:02 PM
Staționează un minut

Vărădia hc (Haltă de călători)

Vărădia de Mureș, Județul Arad AR

79 km
 
17:03 PM
Parcurge 6 km în 5 minute
17:08 PM
Staționează un minut

Savarsin (Gară)

Săvârșin, Județul Arad AR

85 km
 
17:09 PM
Parcurge 10 km în 8 minute
17:17 PM
Staționează un minut

Ilteu (Gară)

Ilteu, Județul Arad AR

95 km
 
17:18 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
17:24 PM
Staționează un minut

Petriș pe Mureș hc (Haltă de călători)

Petriș, Județul Arad AR

99 km
 
17:25 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
17:31 PM
Staționează un minut

Zam (Gară)

Zam, Județul Hunedoara HD

103 km
 
17:32 PM
Parcurge 8 km în 13 minute
17:45 PM
Staționează un minut

Burjuc hc (Haltă de călători)

Burjuc, Județul Hunedoara HD

111 km
 
17:46 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
17:52 PM
Staționează un minut

Câmpuri Surduc Hm (Haltă de mişcare)

Câmpuri-Surduc, Județul Hunedoara HD

115 km
 
17:53 PM
Parcurge 4 km în 7 minute
18:00 PM
Staționează un minut

Gurasada PO (Punct de oprire)

Gurasada, Județul Hunedoara HD

119 km
 
18:01 PM
Parcurge 6 km în 7 minute
18:08 PM
Staționează un minut

Ilia (Gară)

Ilia, Județul Hunedoara HD

125 km
 
18:09 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
18:16 PM
Staționează un minut

Bretea Mureșană hc (Haltă de călători)

Bretea Mureșană, Județul Hunedoara HD

130 km
 
18:17 PM
Parcurge 5 km în 8 minute
18:25 PM
Staționează un minut

Brănișca Hm (Haltă de mişcare)

Brănișca, Județul Hunedoara HD

135 km
 
18:26 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
18:30 PM
Staționează un minut

Vețel h (Haltă)

Vețel, Județul Hunedoara HD

138 km
 
18:31 PM
Parcurge 4 km în 7 minute
18:38 PM
Staționează un minut

Mintia (Gară)

Mintia, Județul Hunedoara HD

142 km
 
18:39 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
18:45 PM
Staționează un minut

Deva (Gară)

Piața Gării Nr. 2A, Deva, Județul Hunedoara HD

149 km
 
18:46 PM
Parcurge 9 km în 8 minute
18:54 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Simeria (Gară)

Strada Victoriei , Simeria, Județul Hunedoara HD

158 km

R·2030 Restricții

Trenul R-2030 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Astăzi 14 Aprilie nu circulă
Mâine 15 Aprilie fără restricții
Marți 16 Aprilie fără restricții
Miercuri 17 Aprilie fără restricții
Joi 18 Aprilie fără restricții
Vineri 19 Aprilie fără restricții
Sâmbătă 20 Aprilie nu circulă

CFR Călători

R·2030 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.