Acasă Trenuri Regio R 13706

R·13706 Trenul Regio R 13706

Trenul Regio cu numărul 13706 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 196 km în aproximativ 5h 23m de la Siculeni la Focșani, oprește in 40 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·13706 Călătoria

 

Siculeni , Județul Harghita
04:35 AM
5 ore și 23 de minute
Focșani , Județul Vrancea
09:58 AM
36 de km/oră
196 KM

R·13706 Rută

Traseul trenului Regio 13706 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Siculeni (Gară)

Siculeni, Județul Harghita HR

0 km
 
04:35 AM
Parcurge 6 km în 6 minute
04:41 AM
Staționează un minut

Mihăileni Hm (Haltă de mişcare)

Mihăileni, Județul Harghita HR

6 km
 
04:42 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
04:45 AM
Staționează un minut

Nădejdea Sat h (Haltă)

Nădejdea, Județul Harghita HR

9 km
 
04:46 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
04:50 AM
Staționează un minut

Nădejdea Hm (Haltă de mişcare)

Nădejdea, Județul Harghita HR

12 km
 
04:51 AM
Parcurge 4 km în 5 minute
04:56 AM
Staționează un minut

Caracău h (Haltă)

Livezi, Județul Harghita HR

16 km
 
04:57 AM
Parcurge 2 km în 3 minute
05:00 AM
Staționează 2 minute

Livezi Ciuc (Gară)

Livezi, Județul Harghita HR

18 km
 
05:02 AM
Parcurge 4 km în 5 minute
05:07 AM
Staționează un minut

Utușoiu h (Haltă)

Valea Gârbea, Județul Harghita HR

22 km
 
05:08 AM
Parcurge 4 km în 5 minute
05:13 AM
Staționează un minut

Lunca de Sus (Gară)

Lunca de Sus, Județul Harghita HR

26 km
 
05:14 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
05:18 AM
Staționează un minut

Tarcău (Gară)

Lunca de Jos, Județul Harghita HR

29 km
 
05:19 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
05:23 AM
Staționează 7 minute

Lunca de Mijloc (Gară)

Lunca de Jos, Județul Harghita HR

32 km
 
05:30 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
05:35 AM
Staționează un minut

Bolovăniș hc (Haltă de călători)

Bolovăniș, Județul Bacău BC

37 km
 
05:36 AM
Parcurge 4 km în 5 minute
05:41 AM
Staționează 2 minute

Ghimeș (Gară)

Aleea Gării, Ghimeș, Județul Bacău BC

41 km
 
05:43 AM
Parcurge 5 km în 6 minute
05:49 AM
Staționează un minut

Palanca (Gară)

Palanca, Județul Bacău BC

46 km
 
05:50 AM
Parcurge 5 km în 4 minute
05:54 AM
Staționează un minut

Brusturoasa hc (Haltă de călători)

Brusturoasa, Județul Bacău BC

51 km
 
05:55 AM
Parcurge 4 km în 6 minute
06:01 AM
Staționează un minut

Simbrea (Gară)

Buruieniș, Județul Bacău BC

55 km
 
06:02 AM
Parcurge 8 km în 6 minute
06:08 AM
Staționează un minut

Goioasa Hm (Haltă de mişcare)

Goioasa, Județul Bacău BC

63 km
 
06:09 AM
Parcurge 4 km în 7 minute
06:16 AM
Staționează un minut

Caralița hc (Haltă de călători)

Ciobănuș, Județul Bacău BC

67 km
 
06:17 AM
Parcurge 4 km în 8 minute
06:25 AM
Staționează un minut

Asău (Gară)

Asău, Județul Bacău BC

71 km
 
06:26 AM
Parcurge 5 km în 6 minute
06:32 AM
Staționează 2 minute

Comanesti (Gară)

Comănești, Județul Bacău BC

76 km
 
06:34 AM
Parcurge 6 km în 6 minute
06:40 AM
Staționează 10 minute

Valea Uzului (Gară)

Dărmăneşti, Județul Bacău BC

82 km
 
06:50 AM
Parcurge un km în 2 minute
06:52 AM
Staționează un minut

Valea Uzului hc (Haltă de călători)

Dărmăneasca, Județul Bacău BC

83 km
 
06:53 AM
Parcurge 5 km în 4 minute
06:57 AM
Staționează un minut

Dofteana Bacău (Gară)

Dofteana, Județul Bacău BC

88 km
 
06:58 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
07:03 AM
Staționează un minut

Cireșoaia Hm (Haltă de mişcare)

93 km
 
07:04 AM
Parcurge 5 km în 7 minute
07:11 AM
Staționează un minut

Saline hc (Haltă de călători)

Strada Căpitan Bușilă, Târgu Ocna, Județul Bacău BC

98 km
 
07:12 AM
Parcurge 2 km în 6 minute
07:18 AM
Staționează un minut

Târgu Ocna (Gară)

Strada Gării Nr. 7, Târgu Ocna, Județul Bacău BC

100 km
 
07:19 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
07:24 AM
Staționează un minut

Viișoara hc (Haltă de călători)

Viișoara (Târgu Trotuș), Județul Bacău BC

103 km
 
07:25 AM
Parcurge 10 km în 11 minute
07:36 AM
Staționează 2 minute

Onești (Gară)

Bulevardul Republicii Nr. 74, Onești, Județul Bacău BC

113 km
 
07:38 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
07:41 AM
Staționează un minut

Borzești Bacău h (Haltă)

Borzești, Județul Bacău BC

116 km
 
07:42 AM
Parcurge 4 km în 9 minute
07:51 AM
Staționează un minut

Borzești Bacău (Gară)

Borzești, Județul Bacău BC

120 km
 
07:52 AM
Parcurge 7 km în 6 minute
07:58 AM
Staționează un minut

Căiuți (Gară)

Căiuți, Județul Bacău BC

127 km
 
07:59 AM
Parcurge 6 km în 5 minute
08:04 AM
Staționează un minut

Bâlca Hm (Haltă de mişcare)

Bâlca, Județul Bacău BC

133 km
 
08:05 AM
Parcurge 5 km în 4 minute
08:09 AM
Staționează un minut

Cornățel Moldova hc (Haltă de călători)

Cornățel, Județul Bacău BC

138 km
 
08:10 AM
Parcurge 3 km în 8 minute
08:18 AM
Staționează 10 minute

Urechești (Gară)

Urechești, Județul Bacău BC

141 km
 
08:28 AM
Parcurge 10 km în 15 minute
08:43 AM
Staționează 18 minute

Adjud (Gară)

Bulevardul Gării Nr. 1, Adjud, Județul Vrancea VN

151 km
 
09:01 AM
Parcurge 8 km în 6 minute
09:07 AM
Staționează un minut

Domnești Târg hc (Haltă de călători)

Domnești-Sat, Județul Vrancea VN

159 km
 
09:08 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
09:13 AM
Staționează un minut

Pufești (Gară)

Pufești, Județul Vrancea VN

162 km
 
09:14 AM
Parcurge 5 km în 4 minute
09:18 AM
Staționează un minut

Călimănești Vrancea h (Haltă)

Călimănești, Județul Vrancea VN

167 km
 
09:19 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
09:22 AM
Staționează un minut

Pădureni Putna (Gară)

Pădureni (Mărășești), Județul Vrancea VN

170 km
 
09:23 AM
Parcurge 6 km în 8 minute
09:31 AM
Staționează 2 minute

Mărășești (Gară)

Strada Doinei, Mărășești, Județul Vrancea VN

176 km
 
09:33 AM
Parcurge 8 km în 10 minute
09:43 AM
Staționează un minut

Putna Seacă (Gară)

Putna Seacă, Județul Vrancea VN

184 km
 
09:44 AM
Parcurge 12 km în 14 minute
09:58 AM
 
Ajunge la destinatia finală

Focșani (Gară)

Piața Gării, Focșani, Județul Vrancea VN

196 km

R·13706 Restricții

Trenul R-13706 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Mâine 21 Iulie fără restricții
Luni 22 Iulie fără restricții
Marți 23 Iulie fără restricții
Miercuri 24 Iulie fără restricții
Joi 25 Iulie fără restricții
Vineri 26 Iulie fără restricții
Sâmbătă 27 Iulie nu circulă

CFR Călători

R·13706 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.