IR·11086 Trenul InterRegio IR 11086

Trenul InterRegio cu numărul 11086 este operat de către Regio Călători.

Parcurge o distanță de 426 km în aproximativ 6h 19m de la Mangalia la Braşov, oprește in 16 stații până la destinație.

Regio Călători

 

 

 

IR·11086 Călătoria

 

Trenul IR-11086 nu circulă Astăzi 13 Iunie.
Mangalia , Județul Constanța
14:15 PM
6 ore și 19 minute
Braşov , Județul Brașov
20:34 PM
67 de km/oră
426 KM

IR·11086 Rută

Traseul trenului InterRegio 11086 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Mangalia (Gară)

Șoseaua Constanței, Nr. 55, Mangalia, Județul Constanța CT

0 km
 
14:15 PM
Parcurge 8 km în 9 minute
14:24 PM
Staționează 2 minute

Neptun hc (Haltă de călători)

Neptun, Județul Constanța CT

8 km
 
14:26 PM
Parcurge 7 km în 9 minute
14:35 PM
Staționează 2 minute

Costinești Tabără hc (Haltă de călători)

Costinești, Județul Constanța CT

15 km
 
14:37 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
14:40 PM
Staționează 8 minute

Costinești (Gară)

Costinești, Județul Constanța CT

17 km
 
14:48 PM
Parcurge 9 km în 10 minute
14:58 PM
Staționează 2 minute

Eforie Sud Hm (Haltă de mişcare)

Eforie Sud, Județul Constanța CT

26 km
 
15:00 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
15:05 PM
Staționează 2 minute

Eforie Nord (Gară)

Eforie Nord, Județul Constanța CT

29 km
 
15:07 PM
Parcurge 14 km în 22 de minute
15:29 PM
Staționează 15 minute

Constanța (Gară)

Strada Gării, Constanţa, Județul Constanța CT

43 km
 
15:44 PM
Parcurge 35 de km în 23 de minute
16:07 PM
Staționează un minut

Medgidia (Gară)

Strada Vasile Lupu, Medgidia, Județul Constanța CT

78 km
 
16:08 PM
Parcurge 44 de km în 30 de minute
16:38 PM
Staționează un minut

Fetești (Gară)

Strada Piateta Garii Nr.1, Fetești, Județul Ialomița IL

122 km
 
16:39 PM
Parcurge 139 de km într-o oră și 13 minute
17:52 PM
Staționează 3 minute

București Băneasa (Gară)

Strada Piața Gara Băneasa, București B

261 km
 
17:55 PM
Parcurge 58 de km în 46 de minute
18:41 PM
Staționează 3 minute

Ploiești Vest (Gară)

Strada Libertății, Ploiești, Județul Prahova PH

319 km
 
18:44 PM
Parcurge 33 de km în 22 de minute
19:06 PM
Staționează 2 minute

Câmpina (Gară)

Strada Gării, Câmpina, Județul Prahova PH

352 km
 
19:08 PM
Parcurge 29 de km în 23 de minute
19:31 PM
Staționează 2 minute

Sinaia (Gară)

Calea Prahovei, Sinaia, Județul Prahova PH

381 km
 
19:33 PM
Parcurge 8 km în 7 minute
19:40 PM
Staționează un minut

Bușteni (Gară)

Bulevardul Libertății, Buşteni, Județul Prahova PH

389 km
 
19:41 PM
Parcurge 4 km în 5 minute
19:46 PM
Staționează un minut

Azuga (Gară)

Strada Prahovei, Azuga, Județul Prahova PH

393 km
 
19:47 PM
Parcurge 7 km în 9 minute
19:56 PM
Staționează 2 minute

Predeal (Gară)

Strada Intrarea Gării, Predeal, Județul Brașov BV

400 km
 
19:58 PM
Parcurge 26 de km în 36 de minute
20:34 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Brașov (Gară)

Bulevardul Gării, Nr. 1A, Braşov, Județul Brașov BV

426 km

IR·11086 Restricții

Trenul IR-11086 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Astăzi 13 Iunie nu circulă
Mâine 14 Iunie nu circulă
Sâmbătă 15 Iunie fără restricții
Duminică 16 Iunie fără restricții

Regio Călători

IR·11086 Bilete și informații

 

https://regiocalatori.ro/

Vizitează siteul

0310.800.900

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.