Mersul trenurilor Nădlac - Arad

Trenuri de călători ce pleacă astăzi, Joi, 22 Februarie 2024 de la Nădlac cu destinația Arad actualizate la zi.

Arad - Nădlac

Plecări trenuri din

Nădlac , Județul Arad

Durată

Durată aproximativă călătorie 1h 25m

Distanță

Distantă medie parcursă 44 km

Sosire în destinația

Arad , Județul Arad

Există 7 trenuri disponibile pe această rută, acestea fiind operate de către Regio Călători.

04:00 AM
Nădlac Gară Calea Aradului DN7 , Nădlac, Judetul Arad
R-11200 Durată călătorie 1h 25m Distanță parcursă 44 km
05:07 AM
Ferma Ciala Haltă Drumul Județean DJ682F, Arad, Judetul Arad
05:14 AM
Arad Vest Gară Strada Aviației, Arad, Judetul Arad
05:25 AM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
05:35 AM
Nădlac Gară Calea Aradului DN7 , Nădlac, Judetul Arad
R-11202 Durată călătorie 1h 27m Distanță parcursă 44 km
06:44 AM
Ferma Ciala Haltă Drumul Județean DJ682F, Arad, Judetul Arad
06:51 AM
Arad Vest Gară Strada Aviației, Arad, Judetul Arad
07:02 AM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
07:46 AM
Nădlac Gară Calea Aradului DN7 , Nădlac, Judetul Arad
R-11204 Durată călătorie 1h 38m Distanță parcursă 44 km
09:06 AM
Ferma Ciala Haltă Drumul Județean DJ682F, Arad, Judetul Arad
09:13 AM
Arad Vest Gară Strada Aviației, Arad, Judetul Arad
09:24 AM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
12:35 PM
Nădlac Gară Calea Aradului DN7 , Nădlac, Judetul Arad
R-11206 Durată călătorie 1h 26m Distanță parcursă 44 km
13:43 PM
Ferma Ciala Haltă Drumul Județean DJ682F, Arad, Judetul Arad
13:50 PM
Arad Vest Gară Strada Aviației, Arad, Judetul Arad
14:01 PM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
15:56 PM
Nădlac Gară Calea Aradului DN7 , Nădlac, Judetul Arad
R-11208 Durată călătorie 1h 38m Distanță parcursă 44 km
17:16 PM
Ferma Ciala Haltă Drumul Județean DJ682F, Arad, Judetul Arad
17:23 PM
Arad Vest Gară Strada Aviației, Arad, Judetul Arad
17:34 PM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
17:49 PM
Nădlac Gară Calea Aradului DN7 , Nădlac, Judetul Arad
R-11210 Durată călătorie 1h 26m Distanță parcursă 44 km
02:00 AM
Ferma Ciala Haltă Drumul Județean DJ682F, Arad, Judetul Arad
19:04 PM
Arad Vest Gară Strada Aviației, Arad, Judetul Arad
19:15 PM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
19:49 PM
Nădlac Gară Calea Aradului DN7 , Nădlac, Judetul Arad
R-11212 Durată călătorie 1h 26m Distanță parcursă 44 km
20:57 PM
Ferma Ciala Haltă Drumul Județean DJ682F, Arad, Judetul Arad
21:04 PM
Arad Vest Gară Strada Aviației, Arad, Judetul Arad
21:15 PM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație

Căutați și rutele în sens invers?

Vedeți trenurile pentru întoarcere din Arad către Nădlac.

Arad - Nădlac

Vezi trenuri din Nădlac, Arad catre ...

Pecica Arad
Arad Arad

Vezi trenuri din Arad, Arad catre ...

Iași Iași
București București
Seini Maramureș
Strehaia Mehedinți
Baia Mare Maramureș
Nădlac Arad
Sântana Arad
Săcueni Bihor
Caransebeş Caraș-Severin