Mersul trenurilor Chişineu-Criş - Arad

Trenuri de călători ce pleacă astăzi, Sâmbătă, 20 Iulie 2024 de la Chişineu-Criş cu destinația Arad actualizate la zi.

Arad - Chişineu-Criş

Plecări trenuri din

Chişineu-Criş , Județul Arad

Durată

Durată aproximativă călătorie 57 min

Distanță

Distantă medie parcursă 47 km

Sosire în destinația

Arad , Județul Arad

Există 11 trenuri disponibile pe această rută, dintre care 9 trenuri de la Căile Ferate Române (C.F.R) și 2 trenuri Interregional Călători.

05:43 AM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
IR-1530 Durată călătorie 57 min Distanță parcursă 47 km
 
Circulă doar in anumite zile
06:27 AM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
06:40 AM
Aradu Nou Gară Strada Ștefan cel Mare, Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
05:43 AM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
IR-1532 Durată călătorie 57 min Distanță parcursă 47 km
 
Circulă doar in anumite zile
06:27 AM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
06:40 AM
Aradu Nou Gară Strada Ștefan cel Mare, Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
06:35 AM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
R-3112 Durată călătorie 1h 26m Distanță parcursă 47 km
07:26 AM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
08:01 AM
Aradu Nou Gară Strada Ștefan cel Mare, Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
07:58 AM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
R-10512 Durată călătorie 1h 6m Distanță parcursă 47 km
08:48 AM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
09:04 AM
Aradu Nou Gară Strada Ștefan cel Mare, Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
08:47 AM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
R-3114 Durată călătorie 1h 5m Distanță parcursă 47 km
 
Circulă doar in anumite zile
09:52 AM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
10:13 AM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
IR-1539 Durată călătorie 40 min Distanță parcursă 47 km
10:53 AM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
16:38 PM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
IRN-1922 Durată călătorie 45 min Distanță parcursă 47 km
17:23 PM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
17:29 PM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
R-10514 Durată călătorie 1h 18m Distanță parcursă 47 km
18:36 PM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
18:47 PM
Aradu Nou Gară Strada Ștefan cel Mare, Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
18:30 PM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
R-3116 Durată călătorie 1h 9m Distanță parcursă 47 km
19:25 PM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
19:39 PM
Aradu Nou Gară Strada Ștefan cel Mare, Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
19:37 PM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
IRN-1744 Durată călătorie 43 min Distanță parcursă 47 km
20:20 PM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație
22:32 PM
Chișineu Cris Gară Strada Gării, Chişineu-Criş, Judetul Arad
R-3118 Durată călătorie 1h 28m Distanță parcursă 47 km
 
Circulă doar in anumite zile
23:32 PM
Arad Gară Calea Aurel Vlaicu , Arad, Judetul Arad
00:00 AM
Aradu Nou Gară Strada Ștefan cel Mare, Arad, Judetul Arad
Nu există date din circulație

Căutați și rutele în sens invers?

Vedeți trenurile pentru întoarcere din Arad către Chişineu-Criş.

Arad - Chişineu-Criş

Vezi trenuri din Chişineu-Criş, Arad catre ...

Roşiorii de Vede Teleorman
Arad Arad
Constanţa Constanța
Sântana Arad
Strehaia Mehedinți
Craiova Dolj
Seini Maramureș
Carei Satu Mare
Săcueni Bihor
București București
Lehliu Gară Călărași

Vezi trenuri din Arad, Arad catre ...

Craiova Dolj
Medgidia Constanța
Ineu Arad
Blaj Alba
Sighişoara Mureș
Caracal Olt
Oradea Bihor
Videle Teleorman
Târgu Jiu Gorj
Sibiu Sibiu