Acasă Orase Domănești

Mersul trenurilor în Domănești, Judetul Satu Mare

Sat din Romania

 

Lista stațiilor feroviare din Domănești, Judetul Satu Mare , plecări si sosiri trenuri de călători. Mersul trenurilor de călători astăzi Luni, 20 Mai 2024 în satul Domănești, cod poștal 447201, localitate ce aparține de comuna Moftin din județul Satu Mare, România.

Denumire Adresă Trenuri Hartă
Domănești Hm (Haltă de mişcare) 15 trenuri

 

Plecări și sosiri trenuri în Domănești

Plecări din Domănești

Trenuri de călători ce urmează să plece din Domănești în următoarele minute.

 

20:40 PM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
R-4338 Durată călătorie 2h 39m Distanță parcursă 107 km
 
Circulă doar in anumite zile
23:19 PM
Oradea Gară Piața București, Nr. 3, Oradea, Judetul Bihor
Nu există date din circulație Alte plecări din Domănești către Oradea
22:18 PM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
R-4339 Durată călătorie 35 min Distanță parcursă 26 km
 
Circulă doar in anumite zile
22:53 PM
Satu Mare Gară Strada Griviței, Satu Mare, Judetul Satu Mare
Nu există date din circulație Alte plecări din Domănești către Satu Mare
00:07 AM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
R-4330 Durată călătorie 11 min Distanță parcursă 10 km
 
Circulă doar in anumite zile
00:18 AM
Carei Gară Strada Independenței, Carei, Judetul Satu Mare
Nu există date din circulație Alte plecări din Domănești către Carei
05:22 AM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
R-4331 Durată călătorie 1h 21m Distanță parcursă 49 km
 
Circulă doar in anumite zile
06:43 AM
Halmeu Gară Halmeu, Judetul Satu Mare
Nu există date din circulație Alte plecări din Domănești către Halmeu
06:31 AM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
R-4082 Durată călătorie 40 min Distanță parcursă 26 km
 
Circulă doar in anumite zile
07:11 AM
Satu Mare Gară Strada Griviței, Satu Mare, Judetul Satu Mare
Nu există date din circulație Alte plecări din Domănești către Satu Mare

Vezi trenuri ce pleacă din Domănești către ...

Sosiri în Domănești

Trenuri de călători ce urmează să sosească în Domănești în minutele următoare.

 

19:18 PM
Halmeu Gară Halmeu, Judetul Satu Mare
R-4338 Durată călătorie 1h 21m Distanță parcursă 49 km
 
Circulă doar in anumite zile
20:39 PM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
Nu există date din circulație Alte plecări din Halmeu către Domănești
19:28 PM
Oradea Gară Piața București, Nr. 3, Oradea, Judetul Bihor
R-4339 Durată călătorie 2h 49m Distanță parcursă 107 km
 
Circulă doar in anumite zile
22:17 PM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
Nu există date din circulație Alte plecări din Oradea către Domănești
23:35 PM
Satu Mare Gară Strada Griviței, Satu Mare, Judetul Satu Mare
R-4330 Durată călătorie 31 min Distanță parcursă 26 km
 
Circulă doar in anumite zile
00:06 AM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
Nu există date din circulație Alte plecări din Satu Mare către Domănești
02:35 AM
Oradea Gară Piața București, Nr. 3, Oradea, Judetul Bihor
R-4331 Durată călătorie 2h 46m Distanță parcursă 107 km
 
Circulă doar in anumite zile
05:21 AM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
Nu există date din circulație Alte plecări din Oradea către Domănești
04:31 AM
Șărmășag Gară Sărmășag, Judetul Sălaj
R-4082 Durată călătorie 1h 59m Distanță parcursă 76 km
 
Circulă doar in anumite zile
06:30 AM
Domănești Haltă de mişcare Domănești, Judetul Satu Mare
Nu există date din circulație Alte plecări din Sărmășag către Domănești

Vezi trenuri ce sosesc în Domănești de la ...

Gări în apropiere de Domănești

Tiream la 13.89 km
Sătmărel la 15.60 km
Marna Nouă la 15.87 km
Hotoan la 18.78 km
Sanislău la 21.37 km
Santău la 23.04 km
Acâș la 24.02 km
Resighea la 25.41 km
Săcășeni la 26.66 km
Botiz la 29.80 km
Supuru de Jos la 31.23 km
Odoreu la 31.68 km
Micula la 34.19 km
Curtuișeni la 34.30 km
Giorocuta la 34.66 km
Derșida la 39.23 km
Medieșu Aurit la 41.80 km
Porumbești la 42.04 km
Halmeu la 42.64 km
Sărmășag la 42.68 km
Șimian la 45.00 km
Balc la 45.90 km
Apa la 45.96 km
Abram la 46.36 km