Acasă Orase Șerbeștii Vechi

Mersul trenurilor în Șerbeștii Vechi, Judetul Galați

Sat din Romania

 

Lista stațiilor feroviare din Șerbeștii Vechi, Judetul Galați , plecări si sosiri trenuri de călători. Mersul trenurilor de călători astăzi Joi, 18 Aprilie 2024 în satul Șerbeștii Vechi, cod poștal 807292, localitate ce aparține de comuna Șendreni din județul Galați, România.

Denumire Adresă Trenuri Hartă
Șerbeștii Vechi hc (Haltă de călători) 6 trenuri

 

Plecări și sosiri trenuri în Șerbeștii Vechi

Plecări din Șerbeștii Vechi

Trenuri de călători ce urmează să plece din Șerbeștii Vechi în următoarele minute.

 

15:09 PM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
R-7570 Durată călătorie 1h 53m Distanță parcursă 82 km
 
Circulă doar in anumite zile
17:02 PM
Mărășești Gară Strada Doinei, Mărășești, Judetul Vrancea
Nu există date din circulație Alte plecări din Șerbeștii Vechi către Mărășești
16:12 PM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
R-7572 Durată călătorie 1h 53m Distanță parcursă 82 km
18:05 PM
Mărășești Gară Strada Doinei, Mărășești, Judetul Vrancea
Nu există date din circulație Alte plecări din Șerbeștii Vechi către Mărășești
18:04 PM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
R-7573 Durată călătorie 35 min Distanță parcursă 22 km
18:39 PM
Galați Gară Strada Gării, Galați, Judetul Galați
Nu există date din circulație Alte plecări din Șerbeștii Vechi către Galați
20:20 PM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
R-7576 Durată călătorie 1h 59m Distanță parcursă 82 km
22:19 PM
Mărășești Gară Strada Doinei, Mărășești, Judetul Vrancea
Nu există date din circulație Alte plecări din Șerbeștii Vechi către Mărășești
08:08 AM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
R-7568 Durată călătorie 1h 56m Distanță parcursă 82 km
10:04 AM
Mărășești Gară Strada Doinei, Mărășești, Judetul Vrancea
Nu există date din circulație Alte plecări din Șerbeștii Vechi către Mărășești

Vezi trenuri ce pleacă din Șerbeștii Vechi către ...

Sosiri în Șerbeștii Vechi

Trenuri de călători ce urmează să sosească în Șerbeștii Vechi în minutele următoare.

 

14:35 PM
Galați Gară Strada Gării, Galați, Judetul Galați
R-7570 Durată călătorie 33 min Distanță parcursă 22 km
 
Circulă doar in anumite zile
15:08 PM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
Nu există date din circulație Alte plecări din Galați către Șerbeștii Vechi
15:38 PM
Galați Gară Strada Gării, Galați, Judetul Galați
R-7572 Durată călătorie 33 min Distanță parcursă 22 km
16:11 PM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
Nu există date din circulație Alte plecări din Galați către Șerbeștii Vechi
16:07 PM
Mărășești Gară Strada Doinei, Mărășești, Judetul Vrancea
R-7573 Durată călătorie 1h 56m Distanță parcursă 82 km
18:03 PM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
Nu există date din circulație Alte plecări din Mărășești către Șerbeștii Vechi
19:45 PM
Galați Gară Strada Gării, Galați, Judetul Galați
R-7576 Durată călătorie 34 min Distanță parcursă 22 km
20:19 PM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
Nu există date din circulație Alte plecări din Galați către Șerbeștii Vechi
07:32 AM
Galați Gară Strada Gării, Galați, Judetul Galați
R-7568 Durată călătorie 35 min Distanță parcursă 22 km
08:07 AM
Șerbeștii Vechi Haltă de călători Șerbeștii Vechi, Judetul Galați
Nu există date din circulație Alte plecări din Galați către Șerbeștii Vechi

Vezi trenuri ce sosesc în Șerbeștii Vechi de la ...

Gări în apropiere de Șerbeștii Vechi

Șendreni la 3.85 km
Braniștea la 3.94 km
Vădeni la 7.02 km
Independența la 10.82 km
Baldovinești la 11.19 km
Piscu la 14.85 km
Vameș la 18.15 km
Tulucești la 20.72 km
Lacu Sărat la 22.81 km
Șivița la 25.35 km
Hanu Conachi la 28.23 km
Traian la 28.85 km
Frumușița la 29.50 km
Șerbănești la 33.28 km
Liești la 34.97 km
Stoicani la 35.02 km
Urleasca la 36.53 km
Bucești la 37.42 km
Foltești la 38.64 km
Chiraftei la 40.42 km
Ivești la 40.64 km
Plopu la 41.78 km