RE·13285 Trenul Regio Express RE 13285

Trenul Regio Express cu numărul 13285 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 142 km în aproximativ 3h 46m de la Pitești la Craiova, oprește in 28 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

RE·13285 Călătoria

 

Pitești , Județul Argeș
16:20 PM
3 ore și 46 de minute
Craiova , Județul Dolj
20:06 PM
38 de km/oră
142 KM

RE·13285 Rută

Traseul trenului Regio Express 13285 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Pitești (Gară)

Bulevardul Republicii, Nr. 212, Pitești, Județul Argeș AG

0 km
 
16:20 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
16:27 PM
Staționează un minut

Bradu de Sus (Gară)

Bradu, Județul Argeș AG

5 km
 
16:28 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
16:35 PM
Staționează un minut

Parvu Hm (Haltă de mişcare)

Pârvu Roșu, Județul Argeș AG

10 km
 
16:36 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
16:42 PM
Staționează un minut

Pârvu hc (Haltă de călători)

Pârvu Roșu, Județul Argeș AG

14 km
 
16:43 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
16:48 PM
Staționează un minut

Suseni Hm (Haltă de mişcare)

17 km
 
16:49 PM
Parcurge 5 km în 10 minute
16:59 PM
Staționează 2 minute

Costești (Gară)

Costești, Județul Argeș AG

22 km
 
17:01 PM
Parcurge 8 km în 8 minute
17:09 PM
Staționează un minut

Fâlfani Hm (Haltă de mişcare)

Fâlfani, Județul Argeș AG

30 km
 
17:10 PM
Parcurge 8 km în 9 minute
17:19 PM
Staționează 5 minute

Stolnici (Gară)

Stolnici, Județul Argeș AG

38 km
 
17:24 PM
Parcurge 5 km în 8 minute
17:32 PM
Staționează un minut

Hârșești Hm (Haltă de mişcare)

Hârsești, Județul Argeș AG

43 km
 
17:33 PM
Parcurge 5 km în 8 minute
17:41 PM
Staționează 2 minute

Corbu (Gară)

Corbu, Județul Olt OT

48 km
 
17:43 PM
Parcurge 6 km în 9 minute
17:52 PM
Staționează 5 minute

Sinești Hm (Haltă de mişcare)

Sinești, Județul Olt OT

54 km
 
17:57 PM
Parcurge 6 km în 7 minute
18:04 PM
Staționează un minut

Potcoava (Gară)

Potcoava, Județul Olt OT

60 km
 
18:05 PM
Parcurge 7 km în 9 minute
18:14 PM
Staționează un minut

Bălteni Olt Hm (Haltă de mişcare)

Bălteni, Județul Olt OT

67 km
 
18:15 PM
Parcurge 6 km în 6 minute
18:21 PM
Staționează un minut

Recea Hm (Haltă de mişcare)

Recea, Județul Olt OT

73 km
 
18:22 PM
Parcurge 8 km în 8 minute
18:30 PM
Staționează un minut

Slatina (Gară)

Piața gării, Slatina, Județul Olt OT

81 km
 
18:31 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
18:37 PM
Staționează un minut

Milcov Hm (Haltă de mişcare)

Milcov, Județul Olt OT

86 km
 
18:38 PM
Parcurge 5 km în 5 minute
18:43 PM
Staționează un minut

Slătioara (Gară)

Slătioara, Județul Olt OT

91 km
 
18:44 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
18:47 PM
Staționează un minut

Criva h (Haltă)

Criva de Sus, Județul Olt OT

94 km
 
18:48 PM
Parcurge 4 km în 7 minute
18:55 PM
Staționează 3 minute

Piatra Olt (Gară)

Strada Gării Nr. 1, Piatra-Olt, Județul Olt OT

98 km
 
18:58 PM
Parcurge 9 km în 7 minute
19:05 PM
Staționează un minut

Brăneț hc (Haltă de călători)

Braneț, Județul Olt OT

107 km
 
19:06 PM
Parcurge 4 km în 8 minute
19:14 PM
Staționează un minut

Balș (Gară)

Strada Petre Pondrea, Balș, Județul Olt OT

111 km
 
19:15 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
19:19 PM
Staționează un minut

Spineni Hm (Haltă de mişcare)

Spineni, Județul Olt OT

115 km
 
19:20 PM
Parcurge 6 km în 7 minute
19:27 PM
Staționează un minut

Robănești Hm (Haltă de mişcare)

Robănești, Județul Dolj DJ

121 km
 
19:28 PM
Parcurge 4 km în 5 minute
19:33 PM
Staționează un minut

Toporaș hc (Haltă de călători)

Pielești, Județul Dolj DJ

125 km
 
19:34 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
19:37 PM
Staționează 8 minute

Pielești (Gară)

Pielești, Județul Dolj DJ

127 km
 
19:45 PM
Parcurge 7 km în 6 minute
19:51 PM
Staționează un minut

Cârcea Hm (Haltă de mişcare)

Cârcea, Județul Dolj DJ

134 km
 
19:52 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
19:58 PM
Staționează un minut

Plaiu Vulcănești (Gară)

Strada Plaiul Vulcănești , Craiova, Județul Dolj DJ

139 km
 
19:59 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
20:02 PM
Staționează un minut

Bordei hc (Haltă de călători)

Strada Gârlești, Craiova, Județul Dolj DJ

141 km
 
20:03 PM
Parcurge un km în 3 minute
20:06 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Craiova (Gară)

Piața Constantin Brâncuși, Craiova, Județul Dolj DJ

142 km

RE·13285 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

RE·13285 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.