Acasă Trenuri RA 3637

RA·3637 Trenul RA 3637

Trenul cu numărul 3637 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 124 km în aproximativ 3h 28m de la Aghireșu-Fabrici la Oradea, oprește in 28 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

RA·3637 Călătoria

 

Aghireșu-Fabrici , Județul Cluj
17:40 PM
3 ore și 28 de minute
Oradea , Județul Bihor
21:08 PM
36 de km/oră
124 KM

RA·3637 Rută

Traseul trenului  3637 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Aghireș (Gară)

Drumul Județean DJ 108C, Aghireșu-Fabrici, Județul Cluj CJ

0 km
 
17:40 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
17:44 PM
Staționează un minut

Aghireș hc (Haltă de călători)

Aghireșu, Județul Cluj CJ

3 km
 
17:45 PM
Parcurge 8 km în 15 minute
18:00 PM
Staționează un minut

Stana Hm (Haltă de mişcare)

11 km
 
18:01 PM
Parcurge 6 km în 5 minute
18:06 PM
Staționează un minut

Jebuc hc (Haltă de călători)

Jebucu, Județul Sălaj SJ

17 km
 
18:07 PM
Parcurge 5 km în 6 minute
18:13 PM
Staționează 2 minute

Huedin (Gară)

Strada Gării Nr. 32, Huedin, Județul Cluj CJ

22 km
 
18:15 PM
Parcurge 9 km în 8 minute
18:23 PM
Staționează un minut

Brăișoru (Gară)

Brăișoru, Județul Cluj CJ

31 km
 
18:24 PM
Parcurge 3 km în 4 minute
18:28 PM
Staționează un minut

Bologa hc (Haltă de călători)

Bologa, Județul Cluj CJ

34 km
 
18:29 PM
Parcurge 3 km în 5 minute
18:34 PM
Staționează un minut

Poieni (Gară)

Poieni, Județul Cluj CJ

37 km
 
18:35 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
18:38 PM
Staționează un minut

Valea Drăganului hc (Haltă de călători)

Valea Drăganului, Județul Cluj CJ

40 km
 
18:39 PM
Parcurge 4 km în 5 minute
18:44 PM
Staționează un minut

Ciucea (Gară)

Ciucea, Județul Cluj CJ

44 km
 
18:45 PM
Parcurge 2 km în 5 minute
18:50 PM
Staționează un minut

Negreni h (Haltă)

Negreni, Județul Cluj CJ

46 km
 
18:51 PM
Parcurge 4 km în 7 minute
18:58 PM
Staționează un minut

Lacu Crișului h (Haltă)

Negreni, Județul Cluj CJ

50 km
 
18:59 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
19:03 PM
Staționează un minut

Piatra Craiului (Gară)

Bucea, Județul Cluj CJ

54 km
 
19:04 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
19:08 PM
Staționează un minut

Bulz (Gară)

Bulz, Județul Bihor BH

58 km
 
19:09 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
19:12 PM
Staționează un minut

Stâna de Vale hc (Haltă de călători)

Lorău, Județul Bihor BH

60 km
 
19:13 PM
Parcurge 4 km în 4 minute
19:17 PM
Staționează un minut

Bratca (Gară)

Bratca, Județul Bihor BH

64 km
 
19:18 PM
Parcurge 2 km în 3 minute
19:21 PM
Staționează un minut

Bălnaca hc (Haltă de călători)

Bălnaca, Județul Bihor BH

66 km
 
19:22 PM
Parcurge 4 km în 5 minute
19:27 PM
Staționează un minut

Șuncuiuș (Gară)

Șuncuiuș, Județul Bihor BH

70 km
 
19:28 PM
Parcurge 5 km în 16 minute
19:44 PM
Staționează un minut

Vadu Crișului hc (Haltă de călători)

Vadu Crișului, Județul Bihor BH

75 km
 
19:45 PM
Parcurge 2 km în 4 minute
19:49 PM
Staționează un minut

Vadu Crișului (Gară)

Vadu Crișului, Județul Bihor BH

77 km
 
19:50 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
19:57 PM
Staționează un minut

Butan Hm (Haltă de mişcare)

Butani, Județul Bihor BH

82 km
 
19:58 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
20:05 PM
Staționează un minut

Aleșd hc (Haltă de călători)

Drumul Județean DJ764, Aleșd, Județul Bihor BH

87 km
 
20:06 PM
Parcurge 2 km în 5 minute
20:11 PM
Staționează un minut

Aleșd (Gară)

Drumul Județean DJ108I, Chistag, Aleșd, Județul Bihor BH

89 km
 
20:12 PM
Parcurge 3 km în 3 minute
20:15 PM
Staționează un minut

Țețchea hc (Haltă de călători)

Țețchea, Județul Bihor BH

92 km
 
20:16 PM
Parcurge 4 km în 6 minute
20:22 PM
Staționează un minut

Telechiu Hm (Haltă de mişcare)

Telechiu, Județul Bihor BH

96 km
 
20:23 PM
Parcurge 5 km în 7 minute
20:30 PM
Staționează un minut

Tileagd (Gară)

Tileagd, Județul Bihor BH

101 km
 
20:31 PM
Parcurge 13 km în 15 minute
20:46 PM
Staționează un minut

Oșorhei (Gară)

Oșorhei, Județul Bihor BH

114 km
 
20:47 PM
Parcurge 6 km în 5 minute
20:52 PM
Staționează un minut

Oradea Est (Gară)

Strada Căii Ferate, Oradea, Județul Bihor BH

120 km
 
20:53 PM
Parcurge 4 km în 15 minute
21:08 PM
 
Ajunge la destinatia finală

Oradea (Gară)

Piața București, Nr. 3, Oradea, Județul Bihor BH

124 km

RA·3637 Restricții

Circulă fară restricții in perioada urmatoare

CFR Călători

RA·3637 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.