R·8342 Trenul Regio R 8342

Trenul Regio cu numărul 8342 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 143 km în aproximativ 3h 6m de la Călăraşi la Constanţa, oprește in 25 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

R·8342 Călătoria

 

Trenul R-8342 nu circulă Astăzi 13 Iunie.
Călăraşi , Județul Călărași
05:00 AM
3 ore și 6 minute
Constanţa , Județul Constanța
08:06 AM
46 de km/oră
143 KM

R·8342 Rută

Traseul trenului Regio 8342 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Călărași Sud (Gară)

Piaţa Gării, Călăraşi, Județul Călărași CL

0 km
 
05:00 AM
Parcurge 7 km în 7 minute
05:07 AM
Staționează un minut

Călărași Nord (Gară)

Drumul Județean DJ310, Călăraşi, Județul Călărași CL

7 km
 
05:08 AM
Parcurge 7 km în 7 minute
05:15 AM
Staționează un minut

Ștefan Vodă (Gară)

Ștefan Vodă, Județul Călărași CL

14 km
 
05:16 AM
Parcurge 13 km în 15 minute
05:31 AM
Staționează un minut

Ciulnița (Gară)

Drumul National DN 3A, Dragalina, Județul Călărași CL

27 km
 
05:32 AM
Parcurge 9 km în 6 minute
05:38 AM
Staționează un minut

Ogoarele hc (Haltă de călători)

Tudor Vladimirescu, Județul Călărași CL

36 km
 
05:39 AM
Parcurge 3 km în 5 minute
05:44 AM
Staționează 8 minute

Perișoru (Gară)

Perișoru, Județul Călărași CL

39 km
 
05:52 AM
Parcurge 2 km în 5 minute
05:57 AM
Staționează un minut

Recolta hc (Haltă de călători)

Perișoru, Județul Călărași CL

41 km
 
05:58 AM
Parcurge 4 km în 4 minute
06:02 AM
Staționează un minut

Jegălia (Gară)

Perișoru, Județul Călărași CL

45 km
 
06:03 AM
Parcurge 4 km în 4 minute
06:07 AM
Staționează un minut

Ștefan cel Mare hc (Haltă de călători)

Ștefan cel Mare, Județul Călărași CL

49 km
 
06:08 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
06:13 AM
Staționează un minut

Bărăganu (Gară)

Ștefan cel Mare, Județul Călărași CL

54 km
 
06:14 AM
Parcurge 10 km în 12 minute
06:26 AM
Staționează 4 minute

Fetești (Gară)

Strada Piateta Garii Nr.1, Fetești, Județul Ialomița IL

64 km
 
06:30 AM
Parcurge 5 km în 8 minute
06:38 AM
Staționează un minut

Ramificația Borcea (Gară)

Vlașca, Fetești, Județul Ialomița IL

69 km
 
06:39 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
06:43 AM
Staționează un minut

Ovidiu (Gară)

Autostrada Soarelui A2, Fetești, Județul Ialomița IL

72 km
 
06:44 AM
Parcurge 7 km în 6 minute
06:50 AM
Staționează un minut

Dunărea Hm (Haltă de mişcare)

Cernavodă, Județul Constanța CT

79 km
 
06:51 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
06:56 AM
Staționează un minut

Cernavodă Pod (Gară)

Cernavodă, Județul Constanța CT

84 km
 
06:57 AM
Parcurge 6 km în 7 minute
07:04 AM
Staționează un minut

Saligny (Gară)

Saligny, Județul Constanța CT

90 km
 
07:05 AM
Parcurge 8 km în 7 minute
07:12 AM
Staționează un minut

Mircea Vodă (Gară)

Mircea Vodă, Județul Constanța CT

98 km
 
07:13 AM
Parcurge 10 km în 10 minute
07:23 AM
Staționează un minut

Medgidia (Gară)

Strada Vasile Lupu, Medgidia, Județul Constanța CT

108 km
 
07:24 AM
Parcurge 5 km în 4 minute
07:28 AM
Staționează un minut

Castelu hc (Haltă de călători)

Castelu, Județul Constanța CT

113 km
 
07:29 AM
Parcurge 3 km în 4 minute
07:33 AM
Staționează un minut

Dorobanțu (Gară)

Castelu, Județul Constanța CT

116 km
 
07:34 AM
Parcurge 4 km în 3 minute
07:37 AM
Staționează un minut

Poarta Albă hc (Haltă de călători)

Poarta Albă, Județul Constanța CT

120 km
 
07:38 AM
Parcurge 5 km în 5 minute
07:43 AM
Staționează un minut

Basarabi (Gară)

Calea București, Murfatlar, Județul Constanța CT

125 km
 
07:44 AM
Parcurge 3 km în 3 minute
07:47 AM
Staționează un minut

Murfatlar hc (Haltă de călători)

Valu lui Traian, Județul Constanța CT

128 km
 
07:48 AM
Parcurge 4 km în 4 minute
07:52 AM
Staționează un minut

Valu lui Traian (Gară)

Valu lui Traian, Județul Constanța CT

132 km
 
07:53 AM
Parcurge 7 km în 5 minute
07:58 AM
Staționează un minut

Palas (Gară)

Strada Locotenent Petre Mănoiu, Constanţa, Județul Constanța CT

139 km
 
07:59 AM
Parcurge 4 km în 7 minute
08:06 AM
 
Ajunge la destinatia finală

Constanța (Gară)

Strada Gării, Constanţa, Județul Constanța CT

143 km

R·8342 Restricții

Trenul R-8342 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Astăzi 13 Iunie nu circulă
Mâine 14 Iunie nu circulă
Sâmbătă 15 Iunie fără restricții
Duminică 16 Iunie fără restricții
Luni 17 Iunie fără restricții

CFR Călători

R·8342 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.