IRN·1920 Trenul InterRegio Night IRN 1920

Trenul InterRegio Night cu numărul 1920 este operat de către CFR Călători.

Parcurge o distanță de 950 km în aproximativ 18h 7m de la Constanţa la Oradea, oprește in 29 stații până la destinație.

CFR Călători

 

 

 

IRN·1920 Călătoria

 

Trenul IRN-1920 nu circulă Astăzi 13 Iunie.
Constanţa , Județul Constanța
17:43 PM
18 ore și 7 minute
Oradea , Județul Bihor
11:50 AM
52 de km/oră
950 KM

IRN·1920 Rută

Traseul trenului InterRegio Night 1920 - Drum pe care se desfășoară o călătorie, cu indicarea localităților parcurse, timpul de staționare.

Constanța (Gară)

Strada Gării, Constanţa, Județul Constanța CT

0 km
 
17:43 PM
Parcurge 35 de km în 25 de minute
18:08 PM
Staționează un minut

Medgidia (Gară)

Strada Vasile Lupu, Medgidia, Județul Constanța CT

35 km
 
18:09 PM
Parcurge 24 de km în 16 minute
18:25 PM
Staționează un minut

Cernavodă Pod (Gară)

Cernavodă, Județul Constanța CT

59 km
 
18:26 PM
Parcurge 20 de km în 17 minute
18:43 PM
Staționează un minut

Fetești (Gară)

Strada Piateta Garii Nr.1, Fetești, Județul Ialomița IL

79 km
 
18:44 PM
Parcurge 37 de km în 28 de minute
19:12 PM
Staționează 2 minute

Ciulnița (Gară)

Drumul National DN 3A, Dragalina, Județul Călărași CL

116 km
 
19:14 PM
Parcurge 39 de km în 22 de minute
19:36 PM
Staționează un minut

Lehliu (Gară)

Strada Competrolului, Lehliu Gară, Județul Călărași CL

155 km
 
19:37 PM
Parcurge 70 de km în 49 de minute
20:26 PM
Staționează 24 de minute

București Nord (Gară)

Piața Gării de Nord, Nr. 1-3, București B

225 km
 
20:50 PM
Parcurge 51 de km în 48 de minute
21:38 PM
Staționează un minut

Videle (Gară)

Strada Republicii, Videle, Județul Teleorman TR

276 km
 
21:39 PM
Parcurge 49 de km în 49 de minute
22:28 PM
Staționează un minut

Roșiori Nord (Gară)

Piaţa Gării de Nord, Roşiorii de Vede, Județul Teleorman TR

325 km
 
22:29 PM
Parcurge 38 de km în 43 de minute
23:12 PM
Staționează un minut

Draganesti - Olt (Gară)

Strada Gării, Drăgăneşti-Olt, Județul Olt OT

363 km
 
23:13 PM
Parcurge 18 km în 21 de minute
23:34 PM
Staționează un minut

Caracal (Gară)

Strada Caraiman, Caracal, Județul Olt OT

381 km
 
23:35 PM
Parcurge 53 de km în 23 de ore și 13 minute
00:22 AMziua următoare
Staționează 10 minute

Craiova (Gară)

Piața Constantin Brâncuși, Craiova, Județul Dolj DJ

434 km
 
00:32 AM
Parcurge 36 de km în 27 de minute
00:59 AMziua următoare
Staționează 2 minute

Filiași (Gară)

Strada Gării, Filiași, Județul Dolj DJ

470 km
 
01:01 AM
Parcurge 46 de km în 49 de minute
01:50 AMziua următoare
Staționează un minut

Cărbunești (Gară)

Cărbunești-Sat, Județul Gorj GJ

516 km
 
01:51 AM
Parcurge 25 de km în 27 de minute
02:18 AMziua următoare
Staționează 2 minute

Târgu Jiu (Gară)

Strada Republicii, Târgu Jiu, Județul Gorj GJ

541 km
 
02:20 AM
Parcurge 20 de km în 21 de minute
02:41 AMziua următoare
Staționează un minut

Valea Sadului (Gară)

Bumbeşti-Jiu, Județul Gorj GJ

561 km
 
02:42 AM
Parcurge 30 de km în 59 de minute
03:41 AMziua următoare
Staționează 3 minute

Petroșani (Gară)

Strada Titu Maiorescu, Petroșani, Județul Hunedoara HD

591 km
 
03:44 AM
Parcurge 12 km în 18 minute
04:02 AMziua următoare
Staționează un minut

Bănița (Gară)

Bănița, Județul Hunedoara HD

603 km
 
04:03 AM
Parcurge 38 de km în 58 de minute
05:01 AMziua următoare
Staționează un minut

Subcetate (Gară)

Subcetate, Județul Hunedoara HD

641 km
 
05:02 AM
Parcurge 16 km în 13 minute
05:15 AMziua următoare
Staționează un minut

Călan (Gară)

Călan, Județul Hunedoara HD

657 km
 
05:16 AM
Parcurge 14 km în 28 de minute
05:44 AMziua următoare
Staționează 7 minute

Simeria (Gară)

Strada Victoriei , Simeria, Județul Hunedoara HD

671 km
 
05:51 AM
Parcurge 9 km în 8 minute
05:59 AMziua următoare
Staționează un minut

Deva (Gară)

Piața Gării Nr. 2A, Deva, Județul Hunedoara HD

680 km
 
06:00 AM
Parcurge 24 de km în 29 de minute
06:29 AMziua următoare
Staționează 4 minute

Ilia (Gară)

Ilia, Județul Hunedoara HD

704 km
 
06:33 AM
Parcurge 40 de km în 45 de minute
07:18 AMziua următoare
Staționează 7 minute

Savarsin (Gară)

Săvârșin, Județul Arad AR

744 km
 
07:25 AM
Parcurge 50 de km în 55 de minute
08:20 AMziua următoare
Staționează un minut

Radna (Gară)

Radna, Județul Arad AR

794 km
 
08:21 AM
Parcurge 35 de km în 25 de minute
08:46 AMziua următoare
Staționează 33 de minute

Arad (Gară)

Calea Aurel Vlaicu , Arad, Județul Arad AR

829 km
 
09:19 AM
Parcurge 23 de km în 23 de minute
09:42 AMziua următoare
Staționează 2 minute

Sântana (Gară)

Strada Gării, Sântana, Județul Arad AR

852 km
 
09:44 AM
Parcurge 24 de km în 19 minute
10:03 AMziua următoare
Staționează 13 minute

Chișineu Cris (Gară)

Strada Gării, Chişineu-Criş, Județul Arad AR

876 km
 
10:16 AM
Parcurge 34 de km în 40 de minute
10:56 AMziua următoare
Staționează un minut

Salonta (Gară)

Strada Republicii, Salonta, Județul Bihor BH

910 km
 
10:57 AM
Parcurge 40 de km în 53 de minute
11:50 AMziua următoare
 
Ajunge la destinatia finală

Oradea (Gară)

Piața București, Nr. 3, Oradea, Județul Bihor BH

950 km

IRN·1920 Restricții

Trenul IRN-1920 circula cu restrictii in urmatoarele zile.
Astăzi 13 Iunie nu circulă
Mâine 14 Iunie nu circulă
Sâmbătă 15 Iunie fără restricții
Duminică 16 Iunie fără restricții
Luni 17 Iunie fără restricții

CFR Călători

IRN·1920 Bilete și informații

 

021.9521

Suna pentru detalii

Date in timp real

Informatică feroviară

Aceste indicații au ca scop unic planificarea. Se poate să constatați că proiectele de construcție, traficul, vremea sau alte evenimente pot determina condițiile de trafic să difere față de rezultatele oferite de hărți; prin urmare, planificarea traseului trebuie efectuată ținând cont de cele menționate. Trebuie să respectați toate semnele de circulație și anunțurile referitoare la traseul dvs.