Mersul trenurilor Ploiesti - Ploiesti

Mersul trenurilor
      Alegeti mai sus orasul de plecare si destinatia pentru a va oferi lista tuturor trenurilor care opereaza pe ruta aleasa.
      Ploiesti - Ploiesti

      Mersul trenurilor Ploiesti - Ploiesti

      Trenuri de călători ce pleacă de la Ploiesti cu destinația Ploiesti actualizate la zi.



      • 0238.434.380

        1. Trenul Regio R 15101 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 04:22 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 04:27 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        2. Trenul Regio R 3023 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 04:36 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 04:41 AM ( +4 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        3. Trenul Regio R 5002 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 04:52 AM 6 " distanta 5 km ( 50.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 04:58 AM ( +0 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        4. Trenul Regio R 15140 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 05:43 AM 5 " distanta 4 km ( 48.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 05:48 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        5. Trenul Regio R 15103 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 05:50 AM 6 " distanta 3 km ( 30.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 05:56 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        6. Trenul Regio R 5072 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 05:51 AM 6 " distanta 5 km ( 50.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 05:57 AM ( +5 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        7. Trenul Regio R 15141 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 06:00 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Nord la 06:05 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 8. Trenul Interregio IR 1550 ( Sntfc-cfr-calatori )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 06:00 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 06:05 AM ( +0 minute )

        Preturi 8.00 RON la clasa a II-a si 11.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        9. Trenul Interregio IR 1552 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 06:08 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 06:13 AM ( +0 minute )

        Preturi 12.00 RON la clasa a II-a si 15.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        10. Trenul Regio R 15121 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 06:20 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 06:25 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        11. Trenul Regio R 15142 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 06:28 AM 5 " distanta 4 km ( 48.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 06:33 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        12. Trenul Regio R 5056 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 07:23 AM 6 " distanta 4 km ( 40.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 07:29 AM ( +0 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        13. Trenul Regio R 15144 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 07:37 AM 5 " distanta 4 km ( 48.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 07:42 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        14. Trenul Regio R 15123 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 07:58 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 08:03 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        15. Trenul Regio R 15143 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 08:05 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Nord la 08:10 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        16. Trenul Regio R 15111 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 08:10 AM 6 " distanta 3 km ( 30.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 08:16 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        17. Trenul Regio R 15105 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 08:10 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 08:15 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        18. Trenul Regio R 5058 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 09:05 AM 7 " distanta 5 km ( 42.86 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 09:12 AM ( +4 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        19. Trenul Interregio IR 1732 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 09:22 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 09:27 AM ( +0 minute )

        Preturi 12.00 RON la clasa a II-a si 15.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        20. Trenul Regio R 15146 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 09:30 AM 5 " distanta 4 km ( 48.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 09:35 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        21. Trenul Regio R 15125 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 09:43 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 09:48 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        22. Trenul Interregio IR 1572 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 10:28 AM 5 " distanta 4 km ( 48.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 10:33 AM ( +5 minute )

        Preturi 12.00 RON la clasa a II-a si 15.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        23. Trenul Regio R 5006 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 11:27 AM 5 " distanta 5 km ( 60.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 11:32 AM ( +0 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        24. Trenul Regio R 15127 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 11:30 AM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 11:35 AM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        25. Trenul Regio R 15148 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 12:08 PM 5 " distanta 4 km ( 48.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 12:13 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        26. Trenul Regio R 15145 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 12:25 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Nord la 12:30 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        27. Trenul Regio R 15129 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 13:38 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 13:43 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        28. Trenul Regio R 15147 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 13:56 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Nord la 14:01 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        29. Trenul Regio R 15109 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 14:14 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 14:19 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        30. Trenul Regio R 15115 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 14:15 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 14:20 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        31. Trenul Regio R 5060 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 14:33 PM 7 " distanta 5 km ( 42.86 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 14:40 PM ( +2 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        32. Trenul Regio R 15150 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 15:23 PM 5 " distanta 4 km ( 48.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 15:28 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        33. Trenul Regio R 5008 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 15:28 PM 7 " distanta 5 km ( 42.86 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 15:35 PM ( +0 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        34. Trenul Regio R 15149 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 15:49 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Nord la 15:54 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        35. Trenul Regio R 15131 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 16:31 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 16:36 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        36. Trenul Regio R 5010 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 16:36 PM 7 " distanta 5 km ( 42.86 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 16:43 PM ( +0 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        37. Trenul Regio R 15113 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 16:39 PM 6 " distanta 3 km ( 30.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 16:45 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        38. Trenul Regio R 15152 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Est Post 1 la 18:04 PM 5 " distanta 4 km ( 48.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 18:09 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 021.9521

        39. Trenul Regio R 5074 ( CFR Calatori )

        • Plecare din Ploiesti Est la 18:12 PM 7 " distanta 5 km ( 42.86 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Sud la 18:19 PM ( +0 minute )

        Preturi 7.50 RON la clasa a II-a si 8.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        40. Trenul Regio R 15133 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 19:19 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 19:24 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        41. Trenul Regio R 15117 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 20:07 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 20:12 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      • 0238.434.380

        42. Trenul Regio R 15135 ( Transferoviar )

        • Plecare din Ploiesti Sud la 21:00 PM 5 " distanta 3 km ( 36.00 km/h )
        • Sosire in Ploiesti Vest la 21:05 PM ( +0 minute )

        Preturi 3.50 RON la clasa a II-a si 4.00 RON la clasa I

      Pretul biletelor de tren de la Ploiesti pana la Ploiesti este calculat pentru calatoria cu loc rezervat

      Distanță rutieră : Ploiesti - Ploiesti


      Director firme
      Nu ai un cont de firma? Inregistrare firme !
        Login firme
        Am uitat parola

      Promovare rapida a siteului tau

      Daca esti administratorul unui site nu ezita sa il adaugi in directorul web on line.

      Expert contabil consultanta si expertiza fiscala


      Mersul trenurilor de călători de la Ploiesti la Ploiesti, prețul biletelor de tren pe distanta Ploiesti - Ploiesti la zi
      Telefoane informatii CFR
      Preturi bilete trenuri CFR

      Distanță rutieră

      Plecare
      Ploiești, România
      Destinatie
      Ploiești, România
      Distanta
      0 km
      Viteza
      0 km/h
      Durata
      1 min
      Consum
      0.00 l ( medie 8 l/100km )
      Pret
      0 lei ( medie 6 lei/l )