Mersul trenurilor de calatori la zi

Mersul trenurilor
      Alegeti mai sus orasul de plecare si destinatia pentru a va oferi lista tuturor trenurilor care opereaza pe ruta aleasa.
      • Plecari din Bucuresti

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        R
        3001 Calatori 06:23 Brasov 10:25 4h 2m 166 km
        IR
        1661 Calatori 05:45 Iasi 12:41 6h 56m 406 km
        IR
        72-1 Calatori 05:45 Craiova 08:46 3h 1m 209 km
        R
        5001 Calatori 05:00 Ploiesti Est 06:19 1h 19m 64 km
        R
        8011 Calatori 06:05 Constanta 11:16 5h 11m 215 km
        IR
        72-1 Calatori 05:45 Timisoara Nord 14:16 8h 31m 533 km
      • Plecari din Cluj-Napoca

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        407-2 Calatori 01:48 Brasov 09:07 7h 19m 383 km
        IR
        1531 Calatori 05:45 Arad 10:33 4h 48m 273 km
        R
        15830 Interregional 07:21 Bistrita Nord 10:00 2h 39m 119 km
        IR
        1838-1 Calatori 01:26 Suceava 08:19 6h 53m 322 km
        IR
        1837 Calatori 04:40 Alba Iulia 07:12 2h 32m 121 km
      • Plecari din Timisoara

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1692 Calatori 05:45 Bucuresti Nord 14:28 8h 43m 533 km
        R
        2601 Calatori 04:34 Arad 05:52 1h 18m 57 km
        IR
        1812-1 Calatori 05:06 Deva 08:41 3h 35m 170 km
        R
        3113 Calatori 05:44 Oradea 09:32 3h 48m 178 km
        R
        14499 Regiotrans 03:11 Resita Nord 05:43 2h 32m 95 km
        IR
        1812-1 Calatori 05:06 Lugoj 06:24 1h 18m 64 km
      • Plecari din Iasi

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1662 Calatori 06:00 Bucuresti Nord 13:08 7h 8m 406 km
        R
        14813 Regiotrans 06:44 Dorohoi 09:50 3h 6m 154 km
        R
        5404-1 Calatori 09:14 Bacau 12:34 3h 20m 160 km
        R
        5601 Calatori 05:10 Suceava 07:53 2h 43m 136 km
        R
        6312 Calatori 05:05 Vaslui 06:43 1h 38m 68 km
        R
        6312 Calatori 05:05 Barlad 07:53 2h 48m 120 km
      • Plecari din Constanta

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1580 Calatori 05:15 Bucuresti Nord 08:08 2h 53m 225 km
        IR
        1861-2 Calatori 21:42 Buzau 02:29 4h 47m 208 km
        IR
        1861-2 Calatori 21:42 Iasi 08:09 10h 27m 484 km
        IR
        1580 Calatori 05:15 Fetesti 06:25 1h 10m 79 km
        R
        8690 Calatori 04:20 Medgidia 05:00 40 min 35 km
      • Plecari din Craiova

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1822 Calatori 02:32 Bucuresti Nord 05:40 3h 8m 209 km
        R
        14091-2 Regiotrans 04:48 Brasov 11:58 7h 10m 375 km
        R
        2061-2 Calatori 05:05 Sibiu 12:44 7h 39m 230 km
        IR
        1695 Calatori 01:02 Drobeta-Turnu Severin 03:12 2h 10m 114 km
        R
        9133 Calatori 08:00 Calafat 10:57 2h 57m 108 km
        IR
        1821 Calatori 03:13 Arad 10:40 7h 27m 395 km
      • Plecari din Brasov

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1642 Calatori 03:45 Bucuresti Nord 06:45 3h 0m 166 km
        R
        14701 Regiotrans 06:06 Zarnesti 06:57 51 min 27 km
        IR
        366-1 Calatori 02:55 Cluj Napoca 09:53 6h 58m 383 km
        R
        2101 Calatori 03:20 Sibiu 07:11 3h 51m 149 km
        IR
        1642 Calatori 03:45 Ploiesti Vest 05:50 2h 5m 107 km
      • Plecari din Galati

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IC
        1670 Calatori 04:50 Bucuresti Nord 08:40 3h 50m 229 km
        IR
        1864 Calatori 06:08 Iasi 10:42 4h 34m 255 km
        IR
        1732 Calatori 06:00 Brasov 12:25 6h 25m 311 km
        IR
        1870 Calatori 07:35 Constanta 11:53 4h 18m 258 km
        R
        7362 Calatori 04:15 Braila 05:01 46 min 32 km
        R
        7362 Calatori 04:15 Buzau 07:43 3h 28m 132 km
      • Plecari din Ploiesti

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        R
        5022 Calatori 04:36 Bucuresti Basarab 05:56 1h 20m 57 km
        R
        3023 Calatori 04:40 Brasov 07:12 2h 32m 110 km
        R
        5055 Calatori 04:45 Buzau 06:13 1h 28m 69 km
        IR
        1661 Calatori 06:29 Iasi 12:41 6h 12m 346 km
        R
        3023 Calatori 04:40 Sinaia 06:00 1h 20m 65 km
      • Plecari din Oradea

        Tren Operator Plecare Destinatie Sosire Durata Distanta
        IR
        1744 Calatori 03:15 Timisoara Nord 06:23 3h 8m 178 km
        IR
        1742 Calatori 19:08 Bucuresti Nord 07:48 12h 40m 648 km
        IR
        1744 Calatori 03:15 Arad 05:24 2h 9m 121 km
        IR
        367-2 Calatori 12:05 Brasov 22:15 10h 10m 535 km
        R
        15202 Transferoviar 03:43 Cluj Napoca 06:52 3h 9m 152 km

      Director firme
      Nu ai un cont de firma? Inregistrare firme !
        Login firme
        Am uitat parola

      Promovare rapida a siteului tau

      Daca esti administratorul unui site nu ezita sa il adaugi in directorul web on line.

      Expert contabil consultanta si expertiza fiscala

      Trenuri de calatori la zi

      Va punem la dispozitie informatii completete legate de trenurile de calatori de la toate companiile feroviare din Romania

      • Tipul trenului: Regio , Interregio si Intercity
      • Numarul trenului folosit pentru identificare
      • Distanta parcursa si durata calatoriei
      • Preturile biletelor pentru ruta aleasa

      Mersul trenurilor de calatori din Romania, informatii la zi complete de la toti operatorii feroviari.
      Telefoane informatii CFR
      Preturi bilete trenuri CFR
      Informatiile furnizate despre mersul trenurilor au un caracter pur orientativ si nu ne asumam raspunderea pentru pagubele directe, indirecte sau circumstantiale produse prin utilizarea acestora. Acest website ofera informatii despre trenurile de calatori din Romania de la toti operatorii feroviari precum : CFR Calatori sau Regiotrans cat si Interregional Calatori si Transferoviar Calatori.